ZAPRASZAMY NA KONFERENCJĘ DIGITAL CHAMPIONS 2018

22-23 listopada 2018 w warszawskim kampusie Google odbędzie się konferencja Digital Champions 2018 –
V Forum Liderów Cyfrowego Biznesu. Organizatorami wydarzenia jest firma Rethink, a honorowy patronat nad tegoroczną edycją – obok JM Rektora Szkoły Głównej Handlowej, IAB Polska oraz Lewiatan – objęła Polska Izba Informatyki i Telekomunikacji. Temat wiodący konferencji „Brave New Digital World” zapowiada dyskusje wokół najbardziej aktualnych wyzwań, idei i trendów związanych z cyfrową transformacją. Udział w imprezie jest bezpłatny, już dziś można się zarejestrować wchodząc na stronę
www.digitalchampions.pl.

Digital Champions to cykliczne jesienne spotkanie pasjonatów cyfrowej transformacji, ale też rozwijająca się od 5 lat społeczność ekspertów, praktyków, naukowców, decydentów i specjalistów. Forum łączy tradycyjne organizacje z pionierami cyfrowych innowacji, dojrzałe organizacje ze startupami, firmy inicjujące cyfrowe transformacje z tymi, którzy na tej drodze odniosły realne sukcesy.

Formuła Digital Champions jest oparta o wiedzę i networking, a charakteryzują ją krótko poniższe punkty:

 • 2 dni sesji, wywiadów, debat i warsztatów
 • Najnowsze trendy, wyzwania, inspiracje wokół cyfryzacji – „know why”
 • Zagadnienia, koncepcje, doświadczenia – aktualny stan cyfrowego biznesu – „know what”
 • Rozwiązania, najlepsze/przyszłe praktyki, case studies – „know how”
 • Znakomici mówcy, różne perspektywy

Pierwszego dnia konferencji, podczas wieczornej Gali ma również miejsce ogłoszenie wyników Konkursu Digital Champions organizowanego przez PIIT.

Mamy przywilej żyć w czasach, kiedy ludzka kreatywność wkłada w nasze ręce niezrównane możliwości zmieniania świata. Towarzyszy nam nadzieja, że zmieniamy świat na lepsze, lecz cyfrowe tsunami potrafi zarówno tworzyć, jak i niszczyć. Dołączając do społeczności Digital Champions, będziesz mógł wspólnie z nami przyjrzeć się ideom stojącym za cyfrowymi innowacjami, ocenić szanse stwarzane przez rozwój technologii, włączyć się w rozmowę o ich zamierzonych celach i nie zawsze zamierzonych rezultatach i efektach ubocznych. W naszych dyskusjach odniesiemy się do najbardziej ekscytujących nowości w różnych branżach. W tym roku dodatkowo dużą część uwagi poświęcimy procesom produkcyjnym i łańcuchom dostaw w przemyśle.” – mówi o tegorocznej tematyce Forum Borys Stokalski, prezes Polskiej Izby Informatyki i Telekomunikacji, od lat zaangażowany w tworzenie Forum.

Podczas 2 dni konferencji Digital Champions 2018 planowane są następujące sesje:

 • Hopes and Challenges of Technoevolution (Nadzieje i wyzwania technoewolucji)
 • Designing the Brave New World (Projektowanie „nowego wspaniałego świata”)
 • Digital making. The Future of Manufacturing (Produkcja cyfrowa. Przyszłość procesów produkcyjnych)
 • Art – Tech – Design. (Kreacje zbiorowe i społeczne procesy twórcze)
 • Questionable Future of the Obvious. (Nieoczywista przyszłość rzeczy oczywistych)
 • The Engines of Innovation (Fabryki innowacji)

Ubiegłoroczna edycja Digital Champions zgromadziła w miejscu konferencji oraz on-line ponad 1000 uczestników. Nagrania sesji oraz pełna galeria zdjęć dostępne są na www.digitalchampions.online.

W tym roku również planowana jest transmisja internetowa wszystkich sesji odbywających się na sali plenarnej. Dla osób, które nie mogą uczestniczyć w konferencji osobiście, istnieje możliwość zapisu na live streaming (na podany adres w dniu konferencji zostanie wysłany link do transmisji). Szczegóły i formularz rejestracyjny na www.digitalchampions.pl.

Zapraszamy!