Patronat: XX TARGI PRACY i PRAKTYK dla ELEKTRONIKÓW i INFORMATYKÓW

Zapraszamy przedstawicieli przedsiębiorstw i instytucji oferujących praktyki lub pracę oraz osoby poszukujące pracy lub praktyk do uczestnictwa w

XX TARGACH PRACY i PRAKTYK dla ELEKTRONIKÓW i INFORMATYKÓW

które odbędą się w poniedziałek i wtorek w dniach 16 -17 października 2017 r. w gmachu Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej w godzinach 9:30 - 15:30.

Targi Pracy i Praktyk na WEiTI PW odbywają się dwa razy do roku od 2008 roku. Inicjatorem targów jest dr Roman Szabatin ówczesny Dziekan ds. Studenckich.

W Targach bierze udział ponad 60 wystawców z obszaru IT i elektroniki oraz firm konsultingowych i z innych branży. Wiele przedsiębiorstw występuje na targach już po raz kolejny.

Udział w Targach Pracy na WEiTI PW daje możliwość zaprezentowania się przedsiębiorstw i ich wyrobów wśród ok. 3000 studentów, którzy wkrótce ukończą studia i staną się potencjalnymi pracownikami lub odbiorcami ich produktów. Na tę wydziałową imprezę zapraszani są również absolwenci z WEiTI oraz innych zbliżonych profilem kształcenia wydziałów Politechniki Warszawskiej oraz innych uczelni z całej Polski.

Następne targi planujemy w terminie 26 - 28 lutego 2018 r.

Wszystkie szczegóły są na stronie:

www.elka.pw.edu.pl

Prosimy przedstawicieli przedsiębiorstw i instytucji zainteresowanych uczestnictwem w Targach o zgłoszenie chęci rezerwacji stoiska do Doroty Myko  tel.: 22 234 70 81, d.myko@elka.pw.edu.pl . Zgłoszenie udziału w Targach następuje poprzez wysłanie wypełnionego  formularza zamówienia stoiska z pieczątką firmową i podpisem osoby zamawiającej w terminie do 15 września 2017 r.