X Europejski Kongres Finansowy

Serdecznie zapraszamy do udziału w jubileuszowym dziesiątym Europejskim Kongresie Finansowym, który odbędzie się w dniach 12-14 października 2020 r. w Centrum Konferencyjnym Hotelu Sheraton w Sopocie.

Po czerwcowym spotkaniu Europejskiego Kongresu Finansowego Online przyszedł czas abyśmy spotkali się w realu i porozmawiali o „Odpowiedzialnych finansach w obliczu kryzysu”. X Europejski Kongres Finansowy, będzie wydarzeniem stacjonarnym uzupełnionym o najlepsze rozwiązania wypracowane w ramach EKF Online.

Głównym celem Kongresu będzie debata na temat stabilności europejskiego i polskiego systemu finansowego, a także wypracowywanie rekomendacji w zakresie rozwiązań dotyczących bezpiecznego rozwoju w trakcie i po kryzysie.

Podczas Kongresu rozmawiać będziemy o scenariuszach gospodarczych dla Europy, odbudowie wartości w gospodarce po kryzysie, roli instytucji finansowych, nowych technologii i innowacji w procesie wychodzenia z kryzysu, restrukturyzacji finansowej przedsiębiorstw i banków, zwiększeniu atrakcyjności inwestycyjnej dla kapitału prywatnego, czy wpływie zmian klimatycznych na gospodarkę.

Więcej informacji na stronie www.efcongress.com

Zainteresowane osoby zapraszamy do rejestracji na stronie internetowej https://efc.myevent.pl/

Zapraszamy do udziału!