Wirtualne Targi Pracy IT ONLINE

Już 26 maja odbędzie się jedno z największych rekrutacyjnych wydarzeń online tego roku w Polsce – wirtualne targi pracy IT skierowane do kandydatów na wszystkich poziomach doświadczenia. Targi odbędą się w całości w sieci – na platformie do wydarzeń wirtualnych. W ramach wydarzenia zostanie stworzona specjalna, wirtualna hala wystawiennicza, na której swoje stoiska będą mieli wszyscy wystawcy. Dodatkowo przewidziane są wydarzenia towarzyszące w postaci webinarów oraz konkurs dla uczestników.

Targi są odpowiedzią na oczekiwania i  wyraźną potrzebę rynku wynikającą z obecnej sytuacji społeczno-gospodarczej i związanej z nią zwiększonej podaży kandydatów branży IT. Organizatorami wydarzenia są Fundacja Polskiego Funduszu Rozwoju, czyli organizacja non-profit powołana przez Polski Funduszu Rozwoju, oraz jej partner merytoryczny Fundacja Academic Partners, która posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie realizacji największych targów pracy IT w Polsce.

Uczestnikami wydarzenia będą specjaliści i eksperci oraz studenci i absolwenci, ale także osoby szukające pracy lub myślące o rozpoczęciu swojej kariery w IT z szeroko pojętych obszarów IT, metod ilościowych oraz Data Science.

Organizatorzy liczą, że wydarzenie pozwoli kandydatom na efektywne poszukiwanie pracy,
a pracodawcom na powiększenie baz rekrutacyjnych mimo trwającej w kraju i na świecie epidemii koronawirusa. Oczekiwania organizatorów względem frekwencji są realne i optymistyczne, co wynika ze znajomości rynku oraz wieloletniego doświadczenia. # Targi Pracy IT wraz z Warszawskimi Dniami Informatyki, tworzone przez Fundację Academic Partners, stanowią największe polskie wydarzenia rekrutacyjne IT i Data Science, w których udział dotąd wzięło blisko tysiąc polskich i zagranicznych pracodawców oraz ponad 100 tys. kandydatów.

Rejestracja na Wirtualne Targi Pracy IT ONLINE jest możliwa na stronie: https://targipracyit.pl/online/

Partnerami wydarzenia są: Polski Fundusz Rozwoju, Agencja Rozwoju Przemysłu, Bank Gospodarstwa Krajowego.

Patronami wydarzenia są: Polska Izba Informatyki i Telekomunikacji oraz GovTech.

Patronat medialny nad wydarzeniem objęła redakcja portalu wp.pl oraz dziennik „Rzeczpospolita”.