Webinarium PIIT: Oszczędności PFRON poprzez zakup usług

PIIT zaprasza na bezpłatne webinarium „Oszczędności PFRON poprzez zakup usług”
Z cyklu: Praktyczna strona Dostępności - Praca osób z niepełnosprawnościami dla osiągnięcia wzajemnego sukcesu

27 października, godz. 11:00 – 12:00

Już w przyszły wtorek odbędzie się pierwsze webinarium z cyklu „Praktyczna strona Dostępności - Praca osób z niepełnosprawnościami dla osiągnięcia wzajemnego sukcesu”.

Celem cyklu webinariów jest edukacja dotycząca pracy osób z niepełnosprawnościami oraz możliwości, jakie za sobą niesie. Podczas cyklu uczestnicy dowiedzą się jakie korzyści może przynieść zatrudnianie osób z niepełnosprawnościami oraz w jaki sposób zwiększyć dostępność poprzez wykorzystywanie technologii informacyjnych, ułatwiających funkcjonowanie osób z niepełnosprawnościami. Dyskusji poddany zostanie również aspekt dostępności stron internetowych, który we współczesnym świecie jest wyjątkowo ważny.

Uczestnicy podczas najbliższego webinarium w przystępnej formie poznają:

  • ustawowe zasady nakładania na firmę wpłat na PFRON za niezatrudnianie osób z niepełnosprawnościami
  • jakie oszczędności we wpłatach na PFRON firma może osiągnąć kupując potrzebne jej produkty lub usługi w wyspecjalizowanych firmach zatrudniających osoby z niepełnosprawnościami
  • jakie są oferowane na rynku rodzaje zaawansowanych usług z oszczędnością wpłat na PFRON

Webinar poprowadzi: Maciej Sztompke, Partner Zarządzający w firmie Sztompke Centrum Usług Telefonicznych Sp. k., będąca członkiem PIIT

Maciej jest ekspertem strategii i doskonałości biznesowej oraz organizacji pracy osób z niepełnosprawnościami. Ma blisko 30-letnie doświadczenie w skutecznym wdrażaniu projektów tworzących przewagę konkurencyjną i zwiększających wartość firmy w środowisku międzynarodowych korporacji. Od 2009 roku zarządza firmami z branży BPO (Business Process Outsourcing), świadczącymi usługi w zaawansowanych technologicznie modelach pracy zdalnej osób z niepełnosprawnościami.

Zachęcamy do udziału!

Dołącz do webinarium:

  • Przez połączenie telefoniczne:

Warszawa +48 (22) 209-2520

PIN konferencji: 469394175#

  • Przez aplikację mobilną:

ID pokoju: 231-523-651