Webinarium PIIT: Nowe wytyczne EBA dot. outsourcingu a podejście krajowe KNF dot. cloud computingu

Porozmawiajmy o technologiach finansowych –  PIIT zaprasza na bezpłatne webinarium „Nowe wytyczne EBA dot. outsourcingu a podejście krajowe KNF dot. cloud computingu” –19 lutego 2020, godz. 11.00 – 11.45

24 stycznia 2020 r. Urząd Komisji Nadzoru Finansowego wydał komunikat dotyczący przetwarzania przez podmioty nadzorowane informacji w chmurze obliczeniowej publicznej lub hybrydowej. To właśnie jego założeniom zostanie poświęcone najbliższe webinarium z cyklu FinTech, które odbędzie się już 19 lutego b.r. W trakcie spotkania prowadzący skupią się na przedstawieniu zakresu ostatnich zmian w podejściu KNF do cloud computing’u oraz ocenie ich wpływu na działalność dostawców chmury.

Poza tym, założenia stanowiska KNF zostaną też porównane z rozwiązaniami przyjętymi na szczeblu unijnym, tj. w ramach wytycznych ws. outsourcingu, opracowanych przez Europejski Urząd Nadzoru Bankowego, które swoim zakresem obejmują m.in. kwestie korzystania przez wybranych dostawców z usług przetwarzania danych w chmurze obliczeniowej. Webinarium poprowadzą Michał Synowiec i Jan Byrski – eksperci specjalizujący się w szeroko rozumianym prawie rynku instytucji finansowych i prawie nowych technologii.

Patronami medialnymi cyklu są: „Gazeta Finansowa”, „Gazeta Bankowa”, „MIT Sloan Management Polska”, „My Company Polska” i „Capital24.tv”.

Dołącz do webinarium:

Warszawa +48 (22) 209-2520

PIN konferencji: 275843#

  • Przez aplikację mobilną:

ID pokoju: 691-853-725