Webinarium PIIT: Chmura obliczeniowa w instytucjach finansowych

PIIT zaprasza na bezpłatne webinarium "Chmura obliczeniowa w instytucjach finansowych" 30 września, godz. 11:00 – 12:00

Najbliższe webinarium PIIT będzie poruszało tematykę chmury obliczeniowej w instytucjach finansowych. Korzystanie z chmury niesie za sobą wiele korzyści. Posiadanie odpowiedniej wiedzy w zakresie korzystania z tej technologii jest ogromną zaletą. Zapraszamy wobec tego na webinarium wprowadzające w świat chmury obliczeniowej.

Podczas webinarium zostaną poruszone najważniejsze kwestie:

  • wykorzystanie rozwiązań opartych o chmurę obliczeniową przez podmioty działające na szeroko pojmowanym rynku finansowym
  • odpowiednie przygotowanie organizacji do planowanej migracji do chmury
  • zabezpieczenia interesów instytucji finansowych w kontraktach z dostawcami

Dodatkowo zaprezentowane zostaną praktyczne problemy zakończenia współpracy z dostawcami. Tematyka webinarium pozostaje szczególnie aktualna pod kątem terminu wyznaczonego podmiotom nadzorowanym przez KNF na dostosowanie się do wymagań nowego komunikatu chmurowego UKNF, który upływa 1 listopada 2020 r.

Webinarium poprowadzą: Jan Byrski i Michał Synowiec

Jan specjalizuje się w zakresie prawnej ochrony informacji (danych osobowych, tajemnic zawodowych, tajemnicy przedsiębiorstwa) oraz szeroko pojętego prawa rynku instytucji finansowych (FinTech), IT i TMT, a w szczególności w prowadzeniu postępowań przed Prezesem NBP, Przewodniczącym KNF oraz Generalnym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych (obecnie Prezesem UODO) i spraw przed sądami administracyjnymi.

Michał specjalizuje się w prawie nowych technologii, zwłaszcza w zagadnieniach związanych z prawem usług płatniczych oraz ochroną danych osobowych. Posiada doświadczenie w zakresie prawa umów oraz prawa własności intelektualnej. W kancelarii uczestniczy w pracach praktyki Technologie Media Telekomunikacja oraz zespołu Prawa instytucji finansowych i usług płatniczych.

Zachęcamy do udziału!

Dołącz do webinarium:

  • Przez połączenie telefoniczne:

Warszawa +48 (22) 209-2520

Warszawa +48 (22) 307-8288

PIN konferencji: 431169439#

  • Przez aplikację mobilną:

ID pokoju: 927-759-939