VIII Smart Communications & Technology Forum

Serdecznie zapraszamy na VIII edycję największego wydarzenia w Polsce na temat inteligentnych sieci oraz opomiarowania - "Smart Communications & Technology Forum”, które Polska Izba Informatyki i Telekomunikacji objęła patronatem. Konferencja odbędzie się 21 stycznia 2019 roku w Warszawie.

Poprzednie edycje przyciągnęły ponad około 1500 uczestników. Podczas zbliżającej się, czwartej edycji wydarzenia spodziewamy się około 150 gości. Do uczestnictwa zapraszamy przedstawicieli OSD, oraz specjalistów z dziedziny inteligentnego opomiarowania oraz inteligentnej sieci.

Głównym celem wydarzenia jest zebranie polskich oraz zagranicznych ekspertów z dziedziny inteligentnych rozwiązań w energetyce w celu wymiany doświadczeń oraz nawiązywania relacji businessowych. Impulsem do jego organizacji jest nowelizacja prawa energetycznego, która będzie miała pozytywny wpływ na dalszy rozwój smart gridu oraz meteringu w Polsce. W tegorocznej edycji skupimy się na najciekawszych obecnych wdrożeniach w regionie, oraz możliwościi wykorzystania nowoczesnej infrastruktury do osiągania celów zamierzonych sobie przez OSD.

Więcej informacji znajdą Państwo pod adresem internetowym:
https://cbepolska.pl/pl/viii-smart-communications-and-technology-forum.html