SAS Forum 2018

Polska Izba Informatyki i Telekomunikacji jest patronem konferencji SAS Forum 2018, która będzie miała miejsce 21 maja 2018 r w hotelu Hilton w Warszawie.

Konferencja SAS Forum jest jednym z najważniejszych spotkań ekspertów, praktyków i użytkowników analityki biznesowej w Polsce. Wydarzenie to co roku gromadzi około 1000 gości, w tym przedstawicieli firm i instytucji reprezentujących różne branże, a także administrację publiczną i sektor akademicki. Tegoroczna konferencja odbędzie się pod hasłem „Navigate Change with Analytics”.

Program konferencji obejmuje sesję plenarną oraz kilka równoległych sesji tematycznych: Customer Intelligence & Analytics; Fraud & Security; Risk & Compliance; Trendy i Inspiracje; Dane, Raporty, Analizy; SAS dla Data Science oraz Platforma SAS. Prelegenci z wiodących w swoich branżach firm i instytucji z Polski i zagranicy zaprezentują doświadczenia z wdrożeń rozwiązań analitycznych w kluczowych obszarach. Wśród nich wymienić można m.in. marketing, sprzedaż, zarządzanie łańcuchem dostaw, przeciwdziałanie nadużyciom, cyberbezpieczeństwo oraz wiele innych. W trakcie prezentacji uczestnicy będą mogli zapoznać się z aktualnym portfolio produktów SAS, ze szczególnym uwzględnieniem nowości oraz trendów rozwojowych.

Szczegółowa agenda konferencji oraz formularz rejestracyjny znajdują się na tej stronie: http://go.sas.com/s4djx3