RetailTec Congress oraz Forum Nowoczesnej Produkcji po raz pierwszy w świecie ONLINE

RetailTec Congress oraz Forum Nowoczesnej Produkcji odbędą się wspólnie w dniach 1-2 lipca 2020. Nowa rzeczywistość wymusiła nową formułę tych flagowych wydarzeń – po raz pierwszy spotkamy się w świecie ONLINE. Wśród tematów lipcowego wydarzenia znajdą się treści o kluczowym obecnie znaczeniu dla perspektyw rozwoju gospodarczego, utrzymania produkcji i strategicznych branż (handel i logistyka), nowy wymiar rynku i wymiany handlowej oraz relacji polskich przedsiębiorców z zagranicą.

Misją RetailTec Congress jest wspieranie polskiego handlu w podążaniu za ciągłymi zmianami, katalizowanie jego rozwoju i pomoc w wyszukiwaniu i wprowadzaniu potrzebnych innowacji na rodzimy rynek. Forum Nowoczesnej Produkcji. IndustryTech to wydarzenie, które stwarza unikalną przestrzeń dyskusyjną w celu zwiększenia konkurencyjności gospodarki, wymiany know-how oraz popularyzację innowacyjnego podejścia do rozwoju przedsiębiorstw.

2 dni pełne merytoryki, mnóstwo use case’ów prezentujących praktyczne zastosowania nowoczesnych technologii w retailu, supply chain i produkcji a do tego dwie 30-minutowe sesje rozmów przy wirtualnym stole w wąskim gronie z ekspertami i liderami w branży - formuła ta wprowadza dynamizm do wydarzenia oraz pozwala na bezpośredni kontakt z prelegentami. Nie możemy również zapomnieć o networkingu ze wszystkimi uczestnikami wydarzenia! Wiedza, nauka, inspiracja i nowe kontakty z liderami branży na wyciągnięcie ręki - na wszystko to będzie można liczyć podczas obu kongresów. Wydarzenia skierowane są dla przedstawicieli sieci handlowych, e-commerce, detalistów, centrów handlowych, hurtowników, przedstawicieli logistyki i magazynów, branży produkcyjnej (automatyka i elektronika, FMCG, budownictwo, motoryzacja, IT, producenci opakowań, chemia, przemysł tekstylny i wiele innych) oraz przedstawicieli administracji państwowej i firm doradczych.

UWAGA! Dla pierwszych 20 osób bezpłatny dostęp do transmisji live, zadawania pytań w czasie rzeczywistym oraz e-networkingu!

Poniżej link do biletu dla maksymalnie 20 osób:
https://hopin.to/events/retailtec-congress-forum-nowoczesnej-produkcji?code=fff590ce-b51d-4564-bcc8-da1ecf965c95

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa. Więcej szczegółów na http://retailteccongress.pl/