Webinarium "Jak skutecznie przygotować organizację na ataki cybernetyczne?"

Microsoft i Trusted Information Consulting poprowadziły 7 marca 2017 godz.10.00 bezpłatne webinarium "Jak skutecznie przygotować organizację na ataki cybernetyczne?" dedykowane dla przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego: członków zarządów, pracowników działów IT, Administratorów Bezpieczeństwa Informacji.

Było to pierwsze z cyklu trzech webinariów poświęconych zagadnieniom cyberbezpieczeństwa w Jednostkach Samorządu Terytorialnego.

Zagrożenia w cyberprzestrzeni dotyczą wszystkich organizacji, firm i obywateli. Dla samorządów obrona przed atakami to szczególne wyzwanie: miliony obywateli powierzają swoje dane, ufając, że administracja w należyty sposób zadba o ich bezpieczeństwo. Jednak bezpieczeństwo cybernetyczne to nie tylko odpowiednie zabezpieczenia – to także dostosowanie do wymagań prawnych. Nowe ustawodawstwo (GDPR), które zacznie obowiązywać w 2018 roku znacznie zaostrza obowiązki administratorów w kwestii ochrony danych osobowych. Kary za niedostosowanie do nowych przepisów mogą wynieść nawet 20 milionów euro! Już dziś warto przygotować się na zmiany.

Więcej:

Najbliższe wydarzenia