Patronaty PIIT: UX Power Day

Seminarium: #4 UX w Telco – Jak szybciej dostarczać produkty o wysokiej wartości dla klienta?

▪ Jak włączyć UX w zwinny proces tworzenia telekomunikacyjnych serwisów internetowych i mobilnych?

▪ Jak najlepiej zaprojektować procesy w ramach serwisów internetowych i mobilnych telekomów?

▪ Jak poradzić sobie z wyzwaniami prawnymi i organizacyjnymi przy projektowaniu procesu podpisywania umów o usługi telco w oparciu o elektroniczną identyfikację?

Poznań, 30 stycznia 2019 r. - największa w Polsce agencja User Experience Symetria UX oraz niezależna polska agencja doradcza Obserwatorium.biz organizują czwarte spotkanie z cyklu UX Power Day skierowane do sektora telco, którego tematem wiodącym będzie „Jak szybciej dostarczać produkty o wysokiej wartości dla klienta?”.

Seminarium odbędzie się 6 marca br. w Warszawie, Golden Floor Tower, ul. Chłodna 51.

UX Power Days to jednodniowe, interaktywne seminaria branżowe poświęcone ergonomii usług i interfejsów skierowane do sektorów finansowego, administracyjnego oraz telekomunikacyjnego. Każde seminarium jest poświęcone wybranej tematyce aktualnie ważnej dla uczestników.

Głównym celem seminariów jest wymiana wiedzy i doświadczeń uczestników z perspektywy funkcji pełnionych w firmie oraz uzyskanie wiedzy dotyczącej rozpoznania potrzeb użytkownika i trendów w projektowaniu serwisów.

UX Power Day to seminarium, które łączy wiedzę teoretyczną z praktycznymi warsztatami, a wszystkie informacje przedstawione są w oparciu o realne przykłady. Efekty prac będą na żywo weryfikowane przez zdalną grupę użytkowników z wykorzystaniem platformy RespoTeam. Całość prowadzona jest przez doświadczonych praktyków z branży. Organizatorami są Symetria UX oraz Obserwatorium.biz.

Agenda wydarzenia oraz więcej informacji na stronie: http://uxpowerday.pl/