Patronaty PIIT: Mentoring Day już 17 stycznia

Mamy przyjemność poinformować, że już w najbliższy czwartek, 17 stycznia, w budynku X2 (biurowiec Dentsu Aegis Network Polska) odbędzie się impreza konferencyjna stanowiąca najważniejsze wydarzenie mentoringowe roku – Mentoring Day 2019. PIIT objął patronatem to wydarzenie.

Mentoring Day 2019 to konferencja mająca na celu zainspirowanie i rozwój umiejętności coachingowych wśród uczestników wydarzenia - mentorów oraz mentees. Podczas tegorocznej edycji wydarzenia, w czwartek 17 stycznia, odbędą się prezentacje i dyskusje w gronie profesjonalistów oraz zaprezentowane zostaną najciekawsze case studies.
W programie konferencji przewidziano warsztaty dla mentorów - o tym skąd czerpać siłę w trudnych czasach oraz jak nie bać się talentów mentee. Dla mentees zaplanowano natomiast szkolenia
o skutecznym przygotowaniu się do releacji mentoringowej oraz umiejętności planowania celów.

Imprezę poprowadzi Agata Bąk ze Stowarzyszenia Technologia w Spódnicy. W panelu dyskusyjnym uczestniczyć będą Agata Kaczmarska, Chief People Officer Dentsu Aegis Network Polska, Justyna Adamczyk, redaktor naczelna Gault & Millau, jeszcze pani Agnieszka Górska (Ulala Chef) oraz Katarzyna Wierzbowska z Sieci Przedsiębiorczych Kobiet. Podczas eventu planowana jest także prezentacja Reverse Mentoring - O odwadze wzajemnego uczenia się od juniorów i seniorów opowiedzą Sylwia Ziemska, Attraction&Recruitment Leader w PwC Polska oraz Paulina Józefowska, Brand Manager Kingmakers oraz studentka Uniwersytetu SWPS. Gośćmi specjalnymi konferencji będą wybitni szefowie kuchni: Kurt Scheller i Pascal Brodnicki. Celebryci opowiedzą o relacji mistrz-uczeń oraz pasji do gotowania i umiejętności dzielenia się nią w drodze do mistrzostwa.

Podczas wydarzenia podsumowana zostanie 6. Edycja Programu Mentoringowego Technologii w Spódnicy oraz zainaugurowana kolejna. Będzie także czas na networking w gronie liderów biznesu, prezesów, menedżerów, kucharzy, coachów, psychologów, start-upowców i wszystkich zainteresowanych ideą mentoringu oraz dzielenia się wiedzą.

Partnerami wydarzenia są: grupa Dentsu Aegis Network Polska, Kingmakers, Fundacja Ambasada Przedsiębiorczości Kobiet, Rosiek, Kurt Scheller Academy, Tuba Smaku oraz Agile PMO i Pogotowie w Biznesie. Patronat sprawuje Polska Izba Informatyki i Telekomunikacji.

Event rozpocznie się o 9:00 i potrwa do godziny 16:00. Podczas wieczornej Gali Mentoringowej pod zostanie ogłoszony zwycięzca konkursu Excellence in Mentoring 2019 oraz odbędzie się recital wybitnego skrzypka - Bogdana Kierejszy.

Zapisy: https://mentoringday2019.evenea.pl

Event na FB: https://www.facebook.com/events/221189105459128/

Więcej informacji na stronie:

www.technologiawspodnicy.pl

https://www.facebook.com/technologiawspodnicy/ https://www.linkedin.com/company/technologia-w-spódnicy/