PATRONAT: XXI Konferencja IPMA Polska

Polska Izba Informatyki i Telekomunikacji objęła patronatem XXI Konferencję IPMA Polska, której hasło przewodnie w tym roku to: „Rewolucja w zarządzaniu. Industry 4.0  / Agile & Lean / Internet of things”. Konferencja odbędzie się w dniach 8-9 listopada 2018r. w Warszawie w Hotelu Airport Okęcie.

International Project Management Association Polska należy do federacji stowarzyszeń IPMA®, międzynarodowej organizacji non-profit wspierającej rozwój dziedziny zarządzania projektami, zrzeszającej profesjonalistów w kilkudziesięciu stowarzyszeniach członkowskich na całym świecie. Certyfikaty potwierdzające kompetencje kierownika projektu zgodne z wytycznymi IPMA® posiada obecnie łącznie ponad 500 000 osób.

Konferencja gromadzi co roku około 400 uczestników reprezentujących wszystkie sektory gospodarki i branże. Wśród prelegentów są przedstawiciele świata biznesu, największych firm i organizacji pozarządowych, którzy zaprezentują osiągnięcia w wykorzystaniu nowoczesnych technologii w zarządzaniu trudnymi projektami.

Prezentacje i warsztaty z zakresu:

  • funkcjonowania organizacji realizującej projekty w trudnych warunkach zmienności, niepewności, złożoności i niejednoznaczności,
  • najnowszych trendów w zarządzaniu projektami lub ogólnie w zarządzaniu,
  • jak projekty realizowane są dziś, a co nas czeka w zarządzaniu projektami jutro,
  • wykorzystania nowoczesnych technologii w zarządzaniu organizacją, w zarządzaniu projektem w dobie wszechobecnej digitalizacji,
  • wykorzystania technik zwinnych (Agile & Lean) w zarządzaniu projektami.

Jak co roku zapraszamy także do udziału w uroczystej Gali Polish Project Excellence Award, na której poznamy laureatów nagrody w konkursie na najlepiej zarządzany projekt.

Więcej informacji oraz zapisy na konferencję: www.konferencja.ipma.pl