Patronat: "Trendy FinTech 2018 - strategia, design, technologia"

Trendy FinTech 2018 - strategia, design, techologia już 9 listopada!

Już 9 listopada na Campus Warsaw odbędzie się kameralne spotkanie poświęcone omówieniu najważniejszych aspektów strategicznych, projektowych oraz technologicznych w szeroko pojętej branży FinTech. Spotkanie dedykowane jest w szczególności członkom zarządu oraz dyrektorom firm branży finansowej, dyrektorów marketingu, omnichannel, digital, ale też ekspertów ds. UX, CX, CRM i relacji z klientami.

Podczas spotkania omówione zostaną najważniejsze aspekty rozwoju branży finansowej w Polsce. Na spotkaniu wystąpi trzech ekspertów, specjalizujących się w technologiach digital:

1. Paweł Montwiłł - Senior Digital Consultant, specjalista posiadający ponad 13 lat doświadczenia w sprzedaży i marketingu w dziedzinie nowoczesnych technologii. Jego specjalność to strategia cyfrowej transformacji, e-commerce i marketing internetowy. W ciągu ostatniego roku wygłosił ponad 20 webinarów poświęconych cyfrowej transformacji oraz strategii biznesowej. Podczas Trendów FinTech 2018 przedstawi 7 trendów w kreowaniu nowego doświadczenia klienta.

2. Dominik Paszkiewicz - Senior UX Designer, jeden z najlepszych, polskich ekspertów w projektowaniu użytecznych, dostępnych i intuicyjnych rozwiązań. Zrealizował kilkaset audytów, szkoleń oraz projektów konsultingowych, m.in dla firm z branży finansowej takich jak Bank BGŻ, Raiffeisen Bank czy mBank. Podczas spotkania odpowie na pytanie: „Jak projektować doświadczenia klientów w mobilnych rozwiązaniach WWW?”

3. Michał Prażuch - Web Solution Consultant, specjalista z wieloletnim doświadczeniem w pracy z klientem w różnorodnych sektorach. Regularnie biere udział w pracach projektowych od strony technologicznej, zaczynając od architektury po implementację. Uważa, że kluczem do tworzenia nowoczesnych aplikacji są wydajność i wykorzystanie najnowszych standardów.

Spotkanie odbędzie się 9 listopada w Campusie Warsaw, przy ulicy Ząbkowskiej 33C.

Szczegółowe informacje na temat agendy znajdują się na stronie wydarzenia: https://www.squiz.net/pl/learn/events/fintech-2018-strategia-design-technologia"