Patronat PIIT: Red Hat Summit Connect

Miejsce: Warsaw Hilton Hotel, ul. Grzybowska 63, Warszawa

Red Hat Summit Connect to wyjątkowa konferencja dla klientów i partnerów Red Hat, którzy chcą być na bieżąco z najnowszymi trendami w świecie technologii open source.

Red Hat Summit Connect to spotkanie specjalistów technologii open source, największe doroczne wydarzenie organizowane przez Red Hat w Polsce. To najlepsza okazja, żeby zapoznać się z nowościami produktowymi i usługowymi od firmy Red Hat i jej partnerów technologicznych i handlowych, a także spotkać się z użytkownikami oprogramowania open source klasy enterprise.

Zakres tematyczny konferencji obejmuje zagadnienia związane z chmurą hybrydową, migracją i modernizacją aplikacji oraz infrastrukturą i automatyzacją IT. Na uczestników czekają inspirujące prezentacje nowości w technologii open source, dyskusje o wdrożeniach, rozmowy ze specjalistami, praktyczne warsztaty, demonstracje na żywo i wiele możliwości nawiązania nowych kontaktów. Szczególne miejsce w programie konferencji zajmują prezentacje wdrożeń technologii open source klasy enterprise w instytucjach sektora publicznych i przedsiębiorstw użyteczności publicznej w Polsce i za granicą. Będą to między innymi: Zakład Ubezpieczeń Społecznych, Tauron, i Ministerstwo Obrony Narodowej Izraela.

Szczegółowa agenda i rejestracja na konferencję na STRONIE Organizatora