Patronat PIIT: XXIX Targi Pracy i Praktyk dla Elektroników i Informatyków

Polska Izba Informatyki i Telekomunikacji udzieliła patronatu Targom Pracy i Praktyk dla Elektroników, które odbędą się 17 października 2022 r. w godzinach 9:30 - 15:30 na Wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej.

Organizatorzy zapraszają pracodawców, oferujących praktyki, staże lub zatrudnienie oraz studentów, poszukujących takich ofert do udziału w wydarzeniu.

Wśród uczestników najliczniejszą grupą będą przedstawiciele szeroko rozumianej branży IT, ale również banki, firmy konsultingowo-rekrutacyjne, instytucje prowadzące działalność rozwojowo-badawczą oraz firmy zajmujące się wyłącznie elektroniką.

Targi najchętniej odwiedzane są przez studentów Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych – największego wydziału PW (ponad 3000 studentów), ale także innych wydziałów Politechniki Warszawskiej i innych uczelni.

W ramach współpracy z Uczelnią powstał Katalog XXIX Targów Pracy i Praktyk dla Informatyków i Elektroników na WEiTI PW, w którym swoje oferty zamieściło ponad 80 podmiotów, w tym ponad 50 wystawców. Katalog dostępny jest TUTAJ

Więcej szczegółów nt. wydarzenia dostępne na stronie:

Lub u Organizatora:
Dorota Myko
dorota.myko@pw.edu.pl
tel. 22 234 70 81