Patronat PIIT: XXIX Targi Pracy i Praktyk dla Elektroników i Informatyków

Polska Izba Informatyki i Telekomunikacji udzieliła patronatu Targom Pracy i Praktyk dla Elektroników, które odbędą się 17 października 2022 r. w godzinach 9:30 - 15:30 na Wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej.

Organizatorzy zapraszają pracodawców, oferujących praktyki, staże lub zatrudnienie oraz studentów, poszukujących takich ofert do udziału w wydarzeniu.

Po czterech ostatnich edycjach Targów, ograniczonych z powodu pandemii do katalogu targowego w wersji elektronicznej, wracamy obecnie do formy tradycyjnych stoisk targowych.

Wśród uczestników najliczniejszą grupą będą przedstawiciele szeroko rozumianej branży IT, ale również banki, firmy konsultingowo-rekrutacyjne, instytucje prowadzące działalność rozwojowo-badawczą oraz firmy zajmujące się wyłącznie elektroniką.

Targi najchętniej odwiedzane są przez studentów Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych – największego wydziału PW (ponad 3000 studentów), ale także innych wydziałów Politechniki Warszawskiej i innych uczelni.

Wykorzystując doświadczenia z okresu pandemii, planowane jest również wydanie elektronicznej wersji katalogu i jego dystrybucję wśród studentów Politechniki Warszawskiej oraz innych uczelni. Dla wystawców, biorących bezpośredni udział w Targach wpis o objętości 1 strony katalogowej jest bezpłatny. Każda następna strona kosztuje 250 zł netto.

Zgłoszenie udziału w Targach w formie skanu wypełnionego formularza należy kierować do pani Doroty Myko w terminie do  16 września 2022 r.

Premiera katalogu przewidziana jest na 14 października 2022 r.

Więcej szczegółów nt. wydarzenia dostępne na stronie
lub u Organizatora:
Dorota Myko
dorota.myko@pw.edu.pl
tel. 22 234 70 81