Patronat PIIT: IX Polski Kongres Przedsiębiorczości

PIIT objął swoim patronatem IX Polski Kongres Przedsiębiorczości, który odbędzie się w dniach 14-15 listopada w Centrum Kongresowym ICE Kraków.

Podczas tegorocznej edycji organizatorzy szczególny nacisk położą na rolę samorządu w Polsce, biznes XXI wieku oraz nowe oblicze innowacyjnej nauki.

Wydarzenie obejmować będzie ponad 20 paneli dyskusyjnych, 200 prelegentów i weźmie w nim udział 2 tysiące uczestników. Całość transmitowana będzie także online.

Kongres od 10 lat wpływa na działania polskich przedsiębiorców, naukowców i samorządowców. Rozwój gospodarczy, inwestycje, innowacje oraz nowe projekty zwiększają jego prestiż. Interdyscyplinarność daje szansę na realne efekty i przyczynia się do komercjalizacji projektów i badań partnerów.

Stojąc przed wyzwaniem odbudowy światowej gospodarki, takie wydarzenie jak Polski Kongres Przedsiębiorczości stanowi rzeczywiste wsparcie dla rozwoju gospodarki.

Już po raz drugi Polski Kongres Przedsiębiorczości zawita do województwa małopolskiego. Dzięki współpracy z Marszałkiem Województwa – Witoldem Kozłowskim oraz Jackiem Majchrowskim – Prezydentem Krakowa gospodarzem wydarzenia ponownie zostało Miasto Kraków.

Zapraszamy do udziału w wydarzeniu, a także do obejrzenia zaproszenia Zastępcy Prezydenta Krakowa - Pana Jerzego Muzyki na IX Polski Kongres Przedsiębiorczości.

Strona kongresu