IT Champions

Patronat PIIT: IT CHAMPIONS 2019

Już 23 maja, odbędzie się III edycja uroczystej Gali magazynu IT Reseller – IT Champions 2019. Impreza odbędzie się w hotelu Marriott w Warszawie. W wyniku głosowania czytelników wydawnictwa oraz niezależnego grona dziennikarskiego zostaną nagrodzone najlepsze firm producenckie oraz dystrybucyjne z branży IT.

„IT Reseller to niezależny magazyn branżowy. Naszym celem jest powrót na pozycję lidera magazynów branży IT w Polsce. Jesteśmy przekonani, że wyzwanie jakie zdecydowaliśmy się podjąć, jest już w naszym zasięgu. Mijający rok to bez wątpienia jeden z najtrudniejszych momentów w historii tytułu, ale cieszę się, że mamy to już za sobą – mówi Mariusz Laurisz, wydawca i redaktor naczelny IT Reseller. – To będzie wielki zaszczyt podejmować oraz móc nagrodzić tak znakomitych gości, bez wątpienia elitę branży IT w Polsce.” 

Patronat nad Galą objęły Polska Izba Informatyki i Telekomunikacji - PIIT, Związek Cyfrowa Polska - ZIPSEE oraz największy serwis ds. cyberbezpieczeństwa - CYBERDEFENCE 24.

Więcej informacji pod adresem: www.itreseller.com.pl/itchampion