Patronat PIIT: Internet Academy by ICANN

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w cyklu Internet Academy by ICANN!

Tegoroczna edycja Internet Academy rozpoczyna się już 17 kwietnia 2019 r. na Wydziale Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej. Zapraszamy w godz. 18.00-20.00 na wykłady i dyskusję panelową "Hejt w Internecie". Zapisy na wydarzenie należy przesłać na adres: katarzyna.buczkiewicz@aplaw.pl

AKADEMIA INTERNETOWA (Internet Academy by ICANN) to grupa entuzjastów i ekspertów, którzy spotykają się i dzielą wiedzą z każdym, kto chce się nauczyć czegoś nowego na temat Internetu. Wiedza na ten temat, choć coraz większa, nie jest jeszcze wystarczająca. Stwierdziliśmy, że to co się dzieje w tak ciekawym i wciąż rozwijającym się obszarze jak Internet, wymaga nieustającej nauki.

Podczas comiesięcznych spotkań eksperci opowiedzą o różnych tematach i zagadnieniach związanych z siecią. Misją Akademii Internetowej jest pogłębianie wiedzy o Internecie oraz wzbudzenie zainteresowania różnymi aspektami wirtualnej przestrzeni. Każdy kto używa konta e-mail, przegląda codziennie prasę w Internecie, czy słucha muzyki w sieci, powinien uczestniczyć w Akademii Internetowej.

Podczas wykładów eksperci zapraszają na wykłady dotyczące zagadnień związanych z Internetem. Uczestnictwo w Akademii jest bezpłatne!