Patronat: Konferencja Future of Wireless Systems 2017

Centrum Kongresowym budynku D-20 Politechniki Wrocławskiej, przy ulicy Janiszewskiego 8 we Wrocławiu
Koło Naukowe Wireless Group z Politechniki Wrocławskiej już po raz szósty ma przyjemność organizować Ogólnopolską Konferencję Future of Wireless Systems. Konferencja odbędzie się w dniach 1 - 2 grudnia w Centrum Kongresowym budynku D-20 Politechniki Wrocławskiej, przy ulicy Janiszewskiego 8 we Wrocławiu.


Czym jest FoWS?
Ideą naszej Konferencji jest nawiązanie kontaktu z przedsiębiorstwami zajmującymi się szeroko pojętą tematyką sieci bezprzewodowych, a także zaproszenie studentów z całej Polski do wspólnego dialogu na temat przyszłości telekomunikacji. Aktywny udział w Konferencji to idealna okazja nie tylko do nawiązania bezpośredniego kontaktu z biznesem, ale również możliwość zaprezentowania autorskiej pracy przed potencjalnym pracodawcą.


Na co kładziemy szczególny nacisk w czasie tegorocznej edycji konferencji?
Pragniemy przede wszystkim zwrócić uwagę na wszechobecność technologii bezprzewodowych  w niemalże każdej dziedzinie życia.

Godne uwagi!

Ubiegłoroczna edycja konferencji cieszyła się sporym zainteresowaniem wśród największych firm  z branży IT. Do współpracy dołączyły takie przedsiębiorstwa jak: Nokia, GlobalLogic, Etteplan, Orange, patronat nad konferencją sprawowali: Marszałek Województwa Dolnośląskiego, Ministerstwo Cyfryzacji oraz Instytut Łączności, natomiast patronem medialnym była: telewizja ECHO24, Radio Wrocław i magazyn ICT Professional.


O czym usłyszycie w czasie tegorocznej edycji?
Przedstawiciele znanych firm opowiedzą Wam o: Internecie Rzeczy, bardzo powolnym LTE, komunikacji Machine To Machine, bezpieczeństwie w sieci, o sposobie wykonywania pomiarów sieci bezprzewodowej, radiu cyfrowym i wielu innych zagadnieniach związanych  z bezprzewodowością.


Kto nas wspiera w czasie tegorocznej edycji konferencji?

Póki co możemy Wam zdradzić, że będzie to firma Nokia, GlobalLogic, Ministerstwo Cyfryzacji, Instytut Łączności, telewizja Echo24, portal wrocław.pl, portal dlastudenta.pl gazeta Wrocławska i wiele innych. Obserwujcie nasze wydarzenie, gdzie na bieżąco będziemy publikować informacje o sponsorach, patronach i prelegentach: https://www.facebook.com/events/1967522510197355/. Nie przegap również rejestracji  na FoWS 2017. Na najszybszych czekają pakiety powitalne. Pamiętaj, udział w konferencji jest w pełni darmowy.


Zainteresowany wydarzeniem?  Zachęcamy zatem do obejrzenia relacji z ubiegłorocznej edycji: https://www.facebook.com/WirelessGroup/videos/1462683553760140/ https://www.facebook.com/WirelessGroup/videos/1463587947003034/  oraz odwiedzania naszej strony: www.fows.pwr.edu.pl