Patronat Honorowy: XI Konferencja CommonSign

Identyfikacja i uwierzytelnienie – nowe wyzwania i możliwości

8 listopada 2022 r.

Miejsce: NASK- Państwowy Instytut Badawczy, ul. Kolska 12, 01-045 Warszawa

www.commonsign.eu

NASK - Państwowy Instytut Badawczy, Autenti, Obserwatorium.biz,   Trusted Information Consulting oraz Medien Service zapraszają do udziału w jedenastej konferencji poświęconej problematyce funkcjonowania podpisu elektronicznego, elektronicznej identyfikacji oraz usług zaufania w naszym kraju.

Wskutek przyspieszenia transformacji cyfrowej wymuszonej w minionych dwóch latach przez pandemię koronawirusa, znaleźliśmy się w stanie w miarę sprawnego funkcjonowania e-administracji i e-biznesu w Polsce. Z pewnością nie jest to stan zadowalający, a zatem można go konsekwentnie i w zgodzie z nowymi potrzebami i narzędziami skutecznie doskonalić!

Konferencja dla fachowców w gronie fachowców

Na agendę tegorocznej składa się 16 prezentacji dotyczących kwestii technologicznych, prawnych i politycznych, jak np. „Sens identyfikacji, uwierzytelniania i niezaprzeczalności w aktualnych uwarunkowaniach prawno-technicznych”, „Europejski mObywatel – czyli powszechna cyfrowa tożsamość w usługach publicznych i prywatnych”, „Praktyczne aspekty prawne stosowania podpisu elektronicznego“. Prelegenci to znani i uznani eksperci ze świata nauki i biznesu.

Szczegółowy program konferencji oraz formularz Rejestracji udziału w niej  znajdują się na stronie www.commonsign.eu.

Biuro organizacyjne

Medien Service Sławomir Cieśliński

GSM: 502 111 153    e-mail:  medserv@interia.pl; cieslinski@medienservice.com.pl


Patronaty Honorowe