Patronat honorowy PIIT: XII Europejski Kongres Finansowy

Serdecznie zapraszamy do udziału w rozpoczynającym się 6 czerwca 2022r. w Sopocie Europejskim Kongresie Finansowym, jednym z największych kongresów finansowych i gospodarczych w Polsce.

Sopot ponownie stanie się na trzy dni miejscem, w którym społeczność Europejskiego Kongresu Finansowego zmierzy się z aktualnymi i kluczowymi wyzwaniami stojącymi przed krajowymi i europejskimi finansami i gospodarką. Społeczność EKF stanowi ponad 1500 przedstawicieli biznesu, instytucji finansowych, środowiska akademickiego oraz konsultingu i kancelarii prawnych, w tym prezesów i członków zarządów największych instytucji finansowych, ponad 150 panelistów z Polski i zagranicy zaproszonych do współtworzenia tegorocznego programu, 150 przedstawicieli mediów oraz 90 studentów i doktorantów z polskich i zagranicznych uczelni biorących udział w Kongresie w ramach trwającej wraz z Kongresem Akademii EKF.

W tym roku w obliczu militarnej agresji Rosji u granic UE nadszedł czas, by EKF dyskutował o finansach dla wartości, dla wolności, demokracji i międzynarodowej solidarności. Tematy związane z ryzykiem wojny, konsekwencjami sankcji oraz koniecznością odbudowy zrujnowanej wojną gospodarki Ukrainy znajdą swoje odzwierciedlenie podczas sesji kongresowych. Na Kongresie gościć będziemy przedstawicieli władz finansowych Ukrainy oraz instytucji finansowych i rozwojowych z demokratycznego świata oraz wielu krajowych i zagranicznych ekspertów.

Główne obszary tematyczne tegorocznej, dwunastej edycji Kongresu obejmą m.in.:

  • cyberbezpieczeństwo i wyzwania cyfryzacji
  • wiarygodność waluty i stabilność systemu finansowego
  • wyzwania w dobie wysokiej inflacji i niepewnego wzrostu
  • odpowiedzialne wdrażanie ESG
  • stymulowanie wzrostu inwestycji prywatnych i atrakcyjności rynku kapitałowego
  • relacje pomiędzy instytucjami finansowymi i ich klientami.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z PROGRAMEM i do REJESTRACJI udziału w Kongresie.

UWAGA! Członkowie PIIT otrzymują 50% zniżki na bilety przy rejestracji udziału w Kongresie! Więcej informacji w Sekretariacie PIIT sekretariat@piit.org.pl

Zapraszamy do udziału!