Patronat honorowy PIIT: Szkolenie „5 kroków do skutecznego wykorzystania ePodpisu i pieczęci elektronicznej w firmie”

Zapraszamy do udziału w ostatnim szkoleniu z cyklu szkoleń w zakresie usług zaufania (e-podpis, e-doręczenia) i e-identyfikacji organizowanym przez Obserwatorium.biz. Szkolenie pt. „5 kroków do skutecznego wykorzystania ePodpisu i pieczęci elektronicznej w firmie” odbędzie się 9 grudnia 2021 r. o godz. 09:30.

Cyfrowa transformacja odbywa się na naszych oczach i zmienia sposób, w jaki działają procesy biznesowe. Przedsiębiorstwa, które chcą dostosować się do obecnej sytuacji muszą podjąć szybkie działania w stronę bezpiecznej i odpowiednio dostosowanej digitalizacji swoich produktów i usług.

Podczas szkolenia zyskasz dokładniejsze informacje dotyczące rozporządzenia Midas oraz eIDAS 2.0, które standaryzują usługi zaufania i identyfikację elektroniczną na rynku europejskim. Dodatkowo, dowiesz się jak, zgodnie z indywidualnymi potrzebami wdrożyć podpis elektroniczny w przedsiębiorstwie. Przedstawione zostaną również różne dodatkowe techniki, zapewniające zabezpieczenia, dostosowane do wartości transakcji elektronicznych. Istotną częścią będzie przegląd nowych technologii i zmian, które zaszły w przepisach. Wprowadzanie na rynek nowych rozwiązań odbywa się w bardzo szybkim tempie, a ze zmianami w tym obszarze, wiąże się potrzeba kolejnych regulacji prawnych. Przy tak dynamicznej cyfrowej transformacji warto być na bieżąco.

5 aspektów niezbędnych do skutecznego wykorzystania ePodpisu w organizacji:

  • Szersze spojrzenie na rozporządzenie eIDAS oraz eIDAS 2.0,
  • Przegląd usług zaufania i identyfikacji elektronicznej,
  • Wdrażanie podpisu elektronicznego w organizacji,
  • Zabezpieczanie wartości dowodowej dokumentów (znakowanie czasem, walidacja i konserwacja),
  • Zmiany prawne i technologiczne.

Zainteresowane osoby zapraszamy do REJESTRACJI

UWAGA! Członkowie PIIT otrzymują 50% zniżki przy rejestracji udziału w Szkoleniu! Więcej informacji w Sekretariacie PIIT sekretariat@piit.org.pl

Zapraszamy do udziału!