Patronat honorowy PIIT - Polsko-irlandzkie Forum Greentech

Polsko-irlandzkie Forum Greentech zaplanowane na 24 maja 2022 połączy polskie i irlandzkie miasta zainteresowane pozyskiwaniem funduszy i wdrażaniem technologii z obszarów zrównoważonego rozwoju i smart city. Wydarzenie stworzy przestrzeń do wymiany wiedzy i dzielenia się doświadczeniami pomiędzy polskimi i irlandzkimi miastami oraz dostawcami technologii w tych dwóch obszarach.

Wydarzenie odbędzie się w hybrydowej formule (hotel Novotel Centrum Warszawa i Zoom), a otworzy je ambasador Irlandii Emer O’Connell oraz przedstawiciele polskiego oddziału Enterprise Ireland.

Forum będzie także okazją dla miast zrzeszonych w Unii Metropolii i firm należących do PIIT do poznania szczegółów programu Green Cities Europejskiego Banku Odbudowy i Rozwoju, który obecnie realizuje dwa projekty w Polsce: w Warszawie i Wałbrzychu. O szczegółach finansowej oferty EBOR i jak ona różni się od funduszy europejskich opowie reprezentująca EBOR Agnieszka Szymczyk, Associate Director, Infra Europe.

Podczas konferencji, odbędzie się panel dot. rezyliencji infrastruktury informatycznej w miastach, który będzie moderowany przez Andrzeja Dulkę – Prezesa Polskiej Izby Informatyki i Telekomunikacji.

Zainteresowane osoby zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową agendą oraz do REJESTRACJI.