Patronat honorowy PIIT: Jubileuszowa edycja Konwentu Ochrony Danych i Informacji

W dniach 6 i 7 października 2021 roku odbędzie się 10. Konwent Ochrony Danych i Informacji organizowany przez Lubasz i Wspólnicy – Kancelarię Radców Prawnych oraz spółkę audytorską FORSAFE. To wydarzenie, które od lat cieszy się uznaniem w branży ochrony danych i bezpieczeństwa informacji w Polsce. Ze względów bezpieczeństwa również w tym roku Konwent będzie przeprowadzony w całości w formule online, co już w ubiegłym roku spotkało się z pozytywnym odbiorem uczestników.

Temat przewodni nadchodzącej edycji to „RODO – naruszenia, decyzje, kary”. Uczestnicy będą mogli usłyszeć, na jakie zagadnienia trzeba w praktyce zwrócić szczególną uwagę przy przetwarzaniu danych osobowych.

Swoim doświadczeniem i wiedzą podzielą się uznani eksperci w dziedzinie ochrony danych, którzy w pierwszym dniu Konwentu wygłoszą swoje prelekcje. Wśród zaproszonych prelegentów znajdą się m.in.: Pani dr Edyta Bielak-Jomaa (była Generalna Inspektor Ochrony Danych Osobowych i była Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych), Pan Jacek Młotkiewicz (Dyrektor Departamentu Kontroli i Naruszeń UODO), Pan dr Dominik Lubasz (doktor nauk prawnych, radca prawny, partner zarządzający w Lubasz i Wspólnicy - Kancelaria Radców Prawnych) czy Pan Piotr Kawczyński (Prezes Zarządu w Forsafe Sp. z o.o., Inspektor Ochrony Danych, Członek Grupy Roboczej ds. Ochrony Danych w Ministerstwie Cyfryzacji). Ponadto w pierwszym dniu wydarzenia odbędzie się debata komentatorska z udziałem tegorocznych prelegentów.

W drugim dniu Konwentu odbędą się warsztaty #DataProtectionMixer podczas których uczestnicy spotkają się w niewielkich grupach w 8 różnych pokojach webinarowych. #DataProtecionMixer to sprawdzona forma warsztatów tematycznych, która z powodzeniem towarzyszy wydarzeniu już od 4 lat. Każdy z warsztatów prowadzony jest przez specjalistę w danej dziedzinie. Jest to okazja dla uczestników, by omówić problemy praktyczne, z którymi spotykają się na co dzień.

Udział w tegorocznym Konwencie Ochrony Danych i Informacji jest bezpłatny. Wystarczy zarejestrować się poprzez formularz dostępny na stronie organizatora.

Więcej informacji:

Strona
Facebook
Zdjęcia z poprzednich edycji

Zapraszamy do udziału!