Patronat honorowy PIIT: Forum Bezpieczeństwa Telekomunikacyjnego - TelSec 2022

Zapraszamy do udziału w Forum Bezpieczeństwa Telekomunikacyjnego, które odbędzie się 8 listopada 2022 r. w godz. 8:30 -16:15 hotelu Folwark Łochów.

Inicjatywa TelSec ma na celu tworzenie kompleksowej platformy dyskusji i unikatowej formuły dialogu kluczowych interesariuszy współpracujących w obszarze bezpieczeństwa państwa: przedstawicieli administracji rządowej, wymiaru sprawiedliwości, służb policyjnych i specjalnych, świata nauki, organizacji pozarządowych oraz przedsiębiorców telekomunikacyjnych.

TelSec jest jedynym wydarzeniem organizowanym wspólnie przez obszary bezpieczeństwa Orange Polska, Polkomtel, P4 oraz T-Mobile Polska, przy wsparciu PIIT.

Platforma którą od lat wspólnie tworzymy, nie dość że cieszy się swoista renomą, to stanowi unikatową formułę wydarzenia non profit - jest reprezentatywnym głosem branży z obszaru bezpieczeństwa.

Panele dyskusyjne będą połączone z indywidualnymi wystąpieniami ekspertów w poszczególnych obszarach. Tematyka Tel Sec 2022 skoncentrowana będzie na zagadnieniach związanych z przeglądem najnowszych zagrożeń cyberbezpieczeństwa w kontekście wojny na Ukrainie, ciągłością działania i bezpieczeństwem energetycznym, wyzwaniami regulacyjnymi 2023 oraz tematem compliance i sankcji gospodarczych.

Agenda Wydarzenia dostępna jest TUTAJ