Partnerstwo instytucjonalne: CYBERSEC Forum/EXPO 2022

Cybersec Forum/Expo odbędzie się w dniach 17-18 maja tego roku w Katowicach. To unikalne wydarzenie - połączenie debaty o najważniejszych wyzwaniach strategicznych dot. cyberbezpieczeństwa oraz EXPO dedykowanego przemysłowi cyber w Polsce, Europie i na świecie.

Konferencja odbędzie się pod hasłem #UnitedInCyberPower. Dziś wydaje się ono bardzo aktualne. Ostatnie tygodnie, pełne niepokoju, destabilizacji i bezprecedensowych aktów agresji, pokazały nam jak ważna jest jedność i wspólne działanie – to pozwoliło nam udzielić Ukrainie niezbędnej pomocy, zarówno w wymiarze dyplomatycznym, jak i strategicznym. Te działania powinny mieć jeszcze szerszy zasięg – chcemy dostarczać wsparcie naszym partnerom i sąsiadom, także w obronie cyberprzestrzeni, która stała się jednym z frontów wrogich działań Rosji.

W programie konferencji znajdą się m.in. prezentacje, panele dyskusyjne i warsztaty z udziałem wysokich rangą przedstawicieli instytucji i organizacji międzynarodowych, administracji publicznej i sektora prywatnego. Formaty poświęcone będą najbardziej istotnym problemom cyberbezpieczeństwa, takich jak kwestia współpracy międzynarodowej w czasie kryzysu, rola cyberprzestrzeni we współczesnych działaniach wojennych, bezpieczeństwo infrastruktury cyfrowej, czy wykorzystanie sztucznej inteligencji dla dobra publicznego.

To już szesnasta edycja konferencji pod szyldem CYBERSEC. Ugruntowana pozycja na rynku, aktualne tematy, wysoki poziom merytoryczny oraz przyciągająca uwagę lista prelegentów, to gwarancja sukcesu.

Zapraszamy Państwa do wspólnej dyskusji o roli cyberbezpieczeństwa.

Zainteresowane osoby zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami wydarzenia oraz rejestracji na STRONIE.

Do zobaczenia w Katowicach!