PAIH: MidV4est Investment Forum

Z okazji 30-lecia powstania Grupy Wyszehradzkiej oraz polskiej prezydencji w V4, Polska Agencja Inwestycji i Handlu (PAIH) oraz Konsulat Generalny RP w Chicago serdecznie zapraszają do udziału w MidV4est Investment Forum. Wydarzenie jest okazją do wymiany doświadczeń oraz dzielenia się wiedzą, tak dla europejskich, jak i amerykańskich przedsiębiorców. Forum ma również wzmocnić współpracę pomiędzy krajami V4 i Stanami Zjednoczonymi, a przede wszystkim umożliwić środowisku biznesowemu USA zapoznanie się z osiągnięciami krajów Grupy Wyszehradzkiej oraz możliwościami współpracy z Polską, Czechami, Węgrami i Słowacją.

Data: 17 czerwca 2021
Godziny: 9 am – 12 pm CST (Chicago) / 16:00 – 19:00 CET (Warszawa)
Język: angielski

Udział jest nieodpłatny i możliwy po uprzedniej rejestracji pod linkiem. Na tej stronie znajdą Państwo także szczegółowy plan forum.

Zapraszamy do udziału w wydarzeniu, podczas którego uczestnicy:

  • Poznają historię, osiągnięcia oraz przedsięwzięcia krajów Grupy Wyszehradzkiej
  • Uzyskają informacje na temat programów wspomagających inwestycje zagraniczne w regionie V4 oraz Midwest
  • Zapoznają się z ekosystemami biznesowymi i technologicznymi USA i V4
  • Usłyszą o możliwościach współpracy z:
  • Uzyskają możliwość nawiązania kontaktów z potencjalnymi partnerami biznesowymi podczas sesji prezentacyjnej oraz sesji networkingowej

Forum organizowane jest przez Polską Agencję Inwestycji i Handlu (PAIH) oraz Konsulat Generalny RP w Chicago przy współpracy z:

Gośćmi specjalnymi wydarzenia będą przedstawiciele Chicago Sister Cities International (CSCI), Polskich Linii Lotniczych LOT oraz WSSE „Invest-Park”.