MSZ: Polsko-armeńskie wydarzenie startupowe

Ambasada RP w Armenii we współpracy z hubami i inkubatorami startupowymi z Armenii i Polski zaprasza na wydarzenie on-line promujące współpracę w obszarze innowacji startupowej.

Konferencja „Investment And Business Opportunities In Polish And Armenian Startup Ecosystems” odbędzie się w języku angielskim w Centrum Innowacji i Technologii (ISTC) na Erywańskim Uniwersytecie Państwowym w dniu 15 października 2021 r. o godzinie 13:00 czasu warszawskiego. Wydarzenie ma na celu przedstawienie polskim partnerom (aniołom biznesu, inwestorom VC, akceleratorom) najważniejszych graczy na armeńskiej scenie high-tech. Będzie ono organizowane w formacie hybrydowym, tj. główni prelegenci będą fizycznie obecni na konferencji z zaproszonymi gośćmi z Erewania, wszyscy pozostali uczestnicy i goście wezmą w nim udział online za pośrednictwem platformy webinarowej Zoom. Pierwszą część konferencji uświetnią przemówienia inauguracyjne:

  • Wiceministra Spraw Zagranicznych RP Marcina Przydacza
  • Wiceministra Przemysłu Zaawansowanych Technologii Republiki Armenii Pana Davita Sahakyana
  • Prezesa Giełdy Papierów Wartościowych Pana Marka Dietla

Głównym celem konferencji jest poznanie ekosystemów startupów w Polsce i Armenii oraz ułatwienie współpracy startupów z obu krajów.

Zapraszamy do udziału w konferencji:

  • startupy,
  • zespoły RnD,
  • wynalazców,
  • aktywistów społecznych i insiderów,
  • uniwersyteckie laboratoria startupowe
  • inwestorów.

Podczas konferencji przedstawiciele największych hubów startupowych obu krajów przedstawią warunki funkcjonowania tych dwóch ekosystemów. Ich informacje będą przydatne do przygotowania startupów do udziału w przyszłych projektach, takich jak Poland Business Harbour, Poland Prize czy też inicjatywach własnych, które  Ambasada RP podejmie wraz z partnerami w przyszłym roku. Dane kontaktowe uczestników będą wykorzystywane do informowania o kolejnych wydarzeniach promocyjnych i konkursach organizowanych przez Ambasadę RP w Armenii wraz z jej partnerami.

W załączeniu program z kontekstem wydarzenia.

Rejestracja uczestnictwa online w terminie do 13 października poprzez link

Po dokonaniu rejestracji zostanie wysłany link do webinarium Zoom, na którym odbędzie się konferencja.

Wszelkie dodatkowe zapytania prosimy kierować do pana Krzysztofa Bartczaka z Ambasady w Armenii: krzysztof.bartczak@msz.gov.pl.

Zapraszamy!

Załączniki