IX Konwent Ochrony Danych i Informacji 2020

Zapraszamy do udziału w IX edycji Konwentu Ochrony Danych i Informacji, organizowanego przez spółkę audytorską FORSAFE oraz Lubasz i Wspólnicy Kancelarię Radców Prawnych. Konwent ODO odbędzie się 7 października 2020 roku online.

Wiele osób zastanawia się dzisiaj czy opracowane dotychczas komentarze do RODO – po dwóch latach od wprowadzenia rozporządzenia – wymagają zmian,

albo jak w czasach pandemii oraz rosnących zagrożeń cybernetycznych realnie zapewnić bezpieczeństwo danych i informacji w firmie?

Właśnie na te i wiele innych pytań odpowiedzą w tym roku doktorzy prawa – adwokaci i radcowie prawni – specjalizujący się w ochronie danych oraz wieloletni praktycy w zakresie cyberbezpieczeństwa.

Tegoroczny Konwent ODO to nie tylko prelekcje. Nowością będą debaty komentatorskie prowadzone przez znakomitych ekspertów dziedzinowych. Tradycyjnie odbędzie się również #DataProtectionMixer – czyli 10 tematycznych warsztatów z ekspertami.

Wydarzenie objęła m.in. Patronatem Honorowym Pani Prezydent Miasta Łodzi Hanna Zdanowska, Urząd Ochrony Danych Osobowych oraz Polska Izba Informatyki i Telekomunikacji.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie www.konwentodo.pl

UWAGA! Dla Członków Izby został przyznany rabat 30% – WIĘCEJ INFORMACJI W BIURZE PIIT.

Zapraszamy do udziału!