Patronat PIIT: IT@BANK 2018

To największe i najbardziej prestiżowe w Polsce spotkanie  środowiska informatycznego z  polskim  sektorem bankowym. Tematyka  tegorocznej edycji dedykowana najnowszym, globalnym  trendom w bankowym  IT oraz wpływu nowych technologii na rozwój i efektywność sektora.  Doroczne spotkanie zainteresowanych środowisk  będzie  dobrą okazją  do bezpośrednich spotkań managementu  bankowego i technologicznego.  Uczestnictwo w konferencji potwierdziło blisko 600 zainteresowanych, w tej liczbie reprezentanci środowisk naukowych i przedstawiciele resortów, parlamentu oraz instytucji współpracujących na rzecz rozwoju polskiej gospodarki.  Organizatorzy: Centrum Prawa Bankowego i Informacji, Związek  Banków Polskich, Forum Technologii Bankowych i Rada Bankowości Elektronicznej  oraz redakcja  „Miesięcznika Finansowego BANK”, poza agendą merytoryczną, zaplanowali uroczyste wręczenie nagród i wyróżnień w ramach tegorocznej edycji rankingu IT@BANK 2018.

Agenda konferencji opracowała Rada Programowa, w skład której wchodzą członkowie zarządów polskich banków, Związku Banków Polskich, Forum Technologii Bankowych, Centrum Prawa Bankowego i Informacji oraz redakcji „Miesięcznika Finansowego BANK”.

Rozpoczęto zapisy na kolejną edycję tej największej i najbardziej prestiżowej konferencji środowiska informatycznego sektora bankowego w Polsce, która odbędzie się już 15 listopada 2018 r., w Hilton Warsaw Hotel and Convention Centre w Warszawie.

Poruszana tematyka dotyczy technologii IT w służbie biznesu finansowego oraz wpływu nowych technologii na rozwój i efektywność sektora. To właśnie tutaj wskazywane są, inspirowane rozwiązaniami technologicznymi, najnowsze trendy i zastosowania dokonywane w biznesie bankowym – zarówno w Polsce, jak i na świecie.

To najlepsze miejsce i świetna okazja do bezpośrednich spotkań przedstawicieli kierownictw banków z kierownictwem firm technologicznych. W latach ubiegłych w konferencji uczestniczyło średnio około 600 osób – to najlepiej świadczy o jej randze i poziomie merytorycznym.

Konferencję organizuje Centrum Prawa Bankowego i Informacji w ścisłej współpracy ze Związkiem Banków Polskich, Forum Technologii Bankowych oraz Radą Bankowości Elektronicznej, z aktywnym udziałem redakcji „Miesięcznika Finansowego BANK”.

Agenda konferencji moderowana jest przez Radę Programową, w skład której wchodzą członkowie zarządów polskich banków, Związku Banków Polskich oraz Forum Technologii Bankowych.

Konkurs: IT@BANK FINTECH CHALLENGE 2.0

Podczas tegorocznej edycji konferencji Rada Programowa postanowiła, wzorem lat ubiegłych, zaprezentować w odrębnej sesji najciekawsze rozwiązania fintechów, które mogą wywrzeć wpływ na rozwój sektora finansowego.

Uczestnictwo

Rejestracja uczestników jest możliwa poprzez stronę internetową konferencji.

Firmy zainteresowane udziałem partnerskim w IT@BANK albo wykupieniem biletów proszone są o kontakt na e-mail: reklama@wydawnictwocpb.pl lub kontakt telefoniczny z biurem współpracy ze sponsorami.

Relację z tegorocznego wydarzenia znajdziecie Państwo na portalu Twitter, na koncie Miesięcznika Finansowego BANK: @MiesiecznikBANK – oficjalny hasztag #ITBANK

Zapraszamy również do obserwowania portalu aleBank.pl, na którym zamieściliśmy relacje ze wszystkich części konferencji IT@BANK 2018 oraz wyniki Rankingu.

Serdecznie zapraszamy!

Więcej informacji oraz rejestracja: www.aleBank.pl/ITBANK