Czas na #WomanUpdate!

Woman Update to kampania, która ma na celu zachęcenie kobiet do przebranżowienia się – zaktualizowania swojego obrazu.

Technologia jest tu i teraz. KAŻDA kobieta ma szansę na zdobycie kompetencji cyfrowych – nie ma znaczenia doświadczenie czy wiek a nawet… epoka. Kampania ma pokazać, że kluczem do bezpiecznej przyszłości, stabilnej pracy czy dobrych zarobków jest ciągły rozwój i zdobywanie nowych umiejętności.

W ramach kampanii zachęcamy kobiety do zdobywania cyfrowych umiejętności. #WomanUpdate ma przekonać kobiety, że kluczem do bezpiecznej przyszłości, stabilnej pracy czy dobrych zarobków jest ciągły rozwój i zdobywanie nowych umiejętności.  #womanupdate – Wyjdź poza ramy i zdobądź nowe kwalifikacje.

W ramach kampanii społecznej #WomanUpdate został opublikowanyraport pt. „Cyfrowy klucz do przyszłości zawodowej. Kobiety na rynku pracy w kontekście kryzysu gospodarczego”https://womanupdate.org/dla-firm.html

Raport został opracowany przez instytut badawczy Uniwersytetu Warszawskiego Digital Economy Lab (DELab) oraz Instytut Innowacyjna Gospodarka (INGOS). Autorkami raportu są prof. UW dr hab. Katarzyna Śledziewska oraz prof. UW dr hab. Renata Włoch.

Na zmianę obrazu nigdy nie jest za późno! Zapraszamy na  womanupdate.org