Cloud computing na rynku bankowym, płatniczym i ubezpieczeniowym. Najnowsze regulacje. Pierwsze doświadczenia

Porozmawiajmy o technologiach finansowych –  PIIT zaprasza na bezpłatne webinarium „Cloud computing na rynku bankowym, płatniczym i ubezpieczeniowym. Najnowsze regulacje. Pierwsze doświadczenia”  –  17 czerwca 2020, godz. 11:00 – 11:45

Jak poszczególne organizacje podchodzą do wdrażania rozwiązań chmurowych? Jak zmieniło się stanowisko Komisji Nadzoru Finansowego w sprawie technologii cloud computing? Jaki ma ono wpływ na działalność dostawców chmury obliczeniowej?

Jak podmioty z rynku bankowego, płatniczego i ubezpieczeniowego powinny zabezpieczyć w umowach swoje interesy i spełnić oczekiwania stawiane im przez Komisję Nadzoru Finansowego?

Odpowiedzi na te praktyczne zagadnienia i pytania związane z korzystaniem z technologii cloud computing’u przez branże bankową, płatniczą i ubezpieczeniową udzielą prelegenci kolejnego webinarium PIIT z cyklu FinTech.

Webinarium poprowadzą prof. UEK dr hab. Jan Byrski, adwokat i Michał Synowiec, aplikant radcowski – eksperci specjalizujący się w szeroko rozumianym prawie rynku instytucji finansowych i prawie nowych technologii.

Patronami medialnymi cyklu są: „Gazeta Finansowa”, „Gazeta Bankowa”, „MIT Sloan Management Polska”, „My Company Polska” i „Capital24.tv”.

Dołącz do webinarium:

Warszawa +48 (22) 209-2520

PIN konferencji: 895354856#

  • Przez aplikację mobilną:

ID pokoju: 787-533-216