22 Konferencja „Miasta w Internecie” (22KMWI) - 27-29 czerwca 2018 w Gdańsku

W dniach 27-29 czerwca 2018 r. w Gdańsku organizowana jest po raz 22 Konferencja „Miasta w Internecie” (22KMWI) - doroczne spotkanie przedstawicieli Rządu, samorządów oraz firm sektora IT na temat rozwoju cyfrowego w sektorze publicznym. W porozumieniu z organizatorami tego wydarzenia serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w tym spotkaniu, odbywającym się w Europejskim Centrum Solidarności.  Konferencja „Miasta w Internecie” cieszy się od lat zasłużoną renomą, towarzyszy przemianom w informatyzacji sektora publicznego od początku takich skoordynowanych działań w Polsce. Organizowana jest do ponad dwudziestu lat przez Stowarzyszenie „Miasta w Internecie” (SMWI) (www.mwi.pl ), aktywne na polu wspierania rozwoju e-administracji a od 10 lat także wsparcia modernizacji cyfrowej i cyberbezpieczeństwa szkół (www.fabrykaprzyszlosci.pl ).

W tym roku w programie 22KMWI znalazł się punkt szczególny – dyskusja liderów ogólnopolskich organizacji, które od lat wpływają na rozwój cyfrowy Polski: Polskiej Izby Informatyki i Telekomunikacji, Krajowej Izby Gospodarczej Elektroniki i Telekomunikacji, Polskiego Towarzystwa Informatycznego i SMWI, nazwana „Debatą 4 Prezesów”, w której udział wezmą Borys Stokalski (PIIT), Stefan Kamiński, (KIGEIT) Włodzimierz Marciński (PTI) i Krzysztof Głomb (SMWI).

Dyskusję zaplanowano na 28 czerwca w godz. 12:00 do 13:00.  Nawiązuje ona symbolicznie do wydarzenia sprzed 25 lat – Panelu 4 Prezesów https://www.computerworld.pl/news/P4P-czyli-Panel-Czterech-Prezesow,306675.html i jest elementem programu obchodów 70 - lecia polskiej informatyki. Tematem dyskusji będzie Cyfryzacja, jako lekarstwo na depopulację i zwijanie się polskich miast.

Stale aktualizowany program konferencji jest dostępny w serwisie: http://22.kmwi.pl/ . Zgłoszeń należy dokonywać wyłącznie poprzez moduł rejestracyjny platformy internetowej konferencji https://22.kmwi.pl/formularz-rejestracyjny-dla-przedstawicieli-innych-sektorow : z dopiskiem w rubryce „Notatki”: Opłata zniżkowa 500 zł + VAT dla przedstawicieli Członków PIIT.

Wszelkich informacji organizacyjnych udziela dyrektor programowy konferencji p. Krzysztof Głomb (k.glomb@mwi.pl , +48 605 290 500).