MP nr 21 - Nowe Technologie

Code Europe – największa konferencja dla programistów w Polsce już w grudniu.


W dniach 5, 7 oraz 13 grudnia 2017 r. w Krakowie, w Warszawie i we Wrocławiu odbędzie się największe w Polsce wydarzenie programistyczne – tzw. Code Europe. Code Europe to innowacyjne połączenie targów pracy dla specjalistów IT oraz konferencji programistycznej. Wydarzenie to ma w swoim założeniu m.in. stanowić przestrzeń do profesjonalnej wymiany doświadczeń oraz okazję do networkingu z ekspertami i pracownikami znanych firm. Zgodnie z założeniem organizatorów, podczas niezobowiązujących rozmów w kuluarach uczestnicy Code Europe mają poznać możliwości rozwoju i metody pracy w najbardziej atrakcyjnych firmach technologicznych na świecie. W aktualnej edycji konferencji zgłosiło swój udział ponad 130 specjalistów IT pracujących w topowych spółkach z sektora nowych technologii, takich jak Microsoft, Intel, czy też Oracle.
Zgodnie z agendą opublikowaną na stronie internetowej (www.codeeurope.pl), konferencja programistyczna w ramach Code Europe ma obejmować 10 bloków tematycznych, dotyczących takich zagadnień jak: (i) przetwarzanie w chmurze, (ii) języki programowania, (iii) bezpieczeństwo w sieci, czy też (iv) metodyka DevOps. W ramach Code Europe, prelegenci z ponad 22 krajów wygłoszą łącznie 150 wykładów oraz poprowadzą 15 warsztatów dla uczestników tego wydarzenia.
Organizatorem konferencji programistycznej Code Europe jest Grupa Absolvent.pl (platforma rekrutacyjna w Polsce dedykowana studentom, absolwentom i młodym profesjonalistom). To już czwarta edycja tej konferencji w Polsce. Poprzednie cieszyły się ogromną popularnością. Wzięło w nich udział łącznie ponad 9000 programistów z całego świata, chcących zdobywać najnowszą wiedzę IT dostępną na rynku.
Pełna agenda Code Europe oraz możliwość rejestracji dostępna jest na stronie internetowej: www.codeeurope.pl/en

Link do materiału źródłowego: http://thinkapple.pl/2017/11/22/konferencja-it-code-europe-2017-warszawa-krakow-wroclaw/

Autor publikacji: Paweł Gruszecki (Partner, Szef Praktyki Nowych Technologii i Telekomunikacji), dr Marcin Huczkowski (Starszy Prawnik, Praktyka Nowych Technologii i Telekomunikacji).
Nazwa Kancelarii: Kochański Zięba & Partners sp. k.