Zaproszenie na Tajwańską Misję Handlową 24 października 2019

Taiwan Trade Center Warsaw – przedstawicielstwo Tajwańskiej Rady Rozwoju Handlu Zagranicznego (TAITRA) oraz Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) zapraszają Państwa do udziału w bezpłatnych spotkaniach handlowych z grupą 31 tajwańskich firm, które poszukują w Polsce partnerów biznesowych

Miejsce: Regent Warsaw Hotel, sala konferencyjna Regency

Adres: ul. Belwederska 23, 00-761 Warszawa, Polska

Data: 24 października 2019, czwartek

Czas spotkań: 10:00 – 17:00 (zgodnie z umówionymi wcześniej godzinami)

Tajwan słynie z innowacyjnych technologii oraz wysokiej jakości produktów wymagających specjalistycznego know-how. Przyjeżdżające do Polski firmy reprezentują wiele branż, w tym m.in.:

  • elementy złączne i wyroby metalowe (w tym na zamówienie)
  • elektronika konsumencka
  • komponenty elektroniczne
  • maszyny
  • oświetlenie
  • tekstylia, odzież i akcesoria

Pełna lista firm tajwańskich biorących udział w Misji wraz z oferowanymi przez nie produktami jest dostępna na stronie http://bit.ly/2lvY6f7 (j. polski) i  http://bit.ly/2Pd9ESP (j. angielski).

Spotkania mają charakter indywidualny i są umawiane na konkretną godzinę, w związku z tym wszystkich zainteresowanych uczestnictwem prosimy o kontakt w celu rejestracji i ustalenia godziny spotkania.

  1. Mailowo - przesyłając wypełniony formularz zgłoszeniowy na adres: warsaw@taitra.org.tw Formularz zgłoszeniowy mogą Państwo pobrać pod tym linkiem: http://bit.ly/2kBtM2t
  2. Telefonicznie – kontaktując się z Taiwan Trade Center Warsaw pod numerem: 22 370 52 10

Osoba kontaktowa: Paulina Biedroń, paulina@ttcw.it.pl

3. Online – wypełniając formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie: http://bit.ly/2kBAzJt

Udział w spotkaniach jest bezpłatny!

Uprzejmie prosimy o rejestrację do 22 października.

Spotkania będą odbywały się w półgodzinnych odstępach od godziny 10:00. Ilość miejsc jest ograniczona. Wcześniejsza rejestracja to większy wybór godzin spotkań.