Zaproszenie na konferencję Klucz do sukcesu. Nowe instrumenty wsparcia dla przedsiębiorców w zakresie własności przemysłowej

Polska Izba Rzeczników Patentowych serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w Konferencji pt.

Klucz do sukcesu.

Nowe instrumenty wsparcia dla przedsiębiorców

w zakresie własności przemysłowej”

organizowanej z inicjatywy Polskiej Izby Rzeczników Patentowych, Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii oraz Urzędu Patentowego RP.

Konferencja odbędzie się dnia 25 września 2019 r. w Ministerstwie Przedsiębiorczości i Technologii, Sala pod Kopułą, Plac Trzech Krzyży 3/5 w Warszawie.

Konferencja skierowana jest głównie do przedsiębiorców zainteresowanych tematem własności przemysłowej. W trakcie konferencji przedstawione zostaną praktyczne zagadnienia związane z konkretnymi mechanizmami wsparcia dla MŚP w zakresie własności przemysłowej oraz nowe możliwości przy zgłaszaniu znaków towarowych w związku z nowelizacją ustawy Prawo własności przemysłowej. Uczestnicy będą mieli również okazję zapoznać się z możliwościami ochrony oznaczeń w świecie cyfrowym. Istotnym aspektem będzie także wskazanie realnych korzyści jakie płyną z ochrony oznaczeń dla przedsiębiorców.

Na konferencję można rejestrować się za pośrednictwem formularza w załączonym linku:

https://www.uprp.pl/konferencja-klucz-do-sukcesu-nowe-instrumenty-wsparcia-dla-przedsiebiorcow-w-zakresie-wlasnosci-przemyslowej/Lead02,58,19962,7,index,pl,text/

W załączeniu przesyłamy program konferencji.