Zaproszenie do współpracy

Studio Tengent wraz z Muzeum Inżynierii Miejskiej w Krakowie przygotowuje wystawę pod tytułem „Futuronauci”, której otwarcie planujemy w styczniu 2020 r. Wystawa będzie prezentowana w Muzeum na krakowskim Kazimierzu przez 12 miesięcy, a następnie odwiedzi duże miasta w Polsce a docelowo trafi za granicę.

Tengent to studio stworzone przez członków zespołu Platige Image, którzy mają na swoim koncie współtworzenie takich projektów jak nominowana do Oscara „Katedra”, „Miasto ruin” (dla Muzeum Powstania Warszawskiego), „Legendy Polskie” dla Allegro czy animacje promujące produkcje CD Projekt RED: „Wiedźmina” oraz „Cyberpunk 2077”.

Immersyjna wystawa multimedialna "Futuronauci" opowiada o najważniejszych wynalazkach technologicznych, ukazanych z perspektywy podróżników w czasie, prezentując obiekty z przeszłości, teraźniejszości i naszej przyszłości (dokładniejszy opis wystawy znajduje się w załączniku). Wśród zagadnień prezentowanych na wystawie znajdują się też obszary związane z działalnością podmiotów zrzeszonych w PIIT.

Głównym odbiorcą naszej wystawy będą rodziny, młodzież i dzieci w wieku szkolnym. Na wystawie zwiedzający spędzą między 50-60 min. Będzie to jedyna wystawa Muzeum w tym czasie (ze względu na remont wystawy głównej), a Muzeum cieszy się bardzo dużą popularnością wśród mieszkańców Krakowa i turystów (średnio odwiedzane przez sto kilkadziesiąt tysięcy osób rocznie).

Jeśli chodzi o współpracę, chętnie porozmawialibyśmy o szczegółach z zainteresowanymi. Zakładamy że współpraca mogłaby dotyczyć:

- przekazania lub wypożyczenia urządzeń i sprzętu na potrzeby scenografii wystawy

- stworzenia wspólnie dedykowanej atrakcji jako showcase dla nowoczesnych technologii czy produktów lub usług oferowanych przez firmę.

W tym drugim przypadku ze względu na promocję produktu / usługi firmy oczekiwalibyśmy wsparcia finansowego, które pomogłoby nam stworzyć jeszcze lepszą i atrakcyjniejszą wystawę. Z naszej strony proponujemy promocję Partnera lub Partnera Technologicznego wystawy we wszystkich materiałach i mediach poświęconych wystawie oraz oczywiście w przestrzeni wystawy.

Marcin Kobylecki  CEO

+48 665 002 049

TENGENT    http://tengent.studio

VENTURES  http://tengent.ventures

Załączniki