Zaproszenie - Collision From Home - największa kanadyjska konferencja technologiczna

CONNECT WITH CANADA'S BRIGHTEST TECH ENTREPRENEURS @ COLLISION FROM HOME

Data: 23-25 czerwca 2020

Lokalizacja: Streaming online przez stronę www lub aplikację mobilną

Czas: 10:00-17:00Toronto –Eastern Time (UTC-5)

Collision From Home to najszybciej rosnąca konferencja technologiczna w Ameryce Północnej i jedna z niewielu konferencji technologicznych, która przeniesie się całkowicie online w tym roku. Collision From Home to także możliwość nawiązania kontaktu z decydentami i przedsiębiorcami w sektorze nowych technologii.

Konferencja obejmie:

  • Streaming live prezentacji poprzez stronę www lub aplikację mobilną w godzinach 10:00 – 17:00 Eastern Time (16:00 – 23:00 czasu polskiego): Wystąpienia osobowości kształtujących trendy w nowych technologiach.
  • Ścieżki tematyczne: Różnorodna tematyka obejmująca każdą branżę od AI, autotech, venture i adtech do SaaS. Dokładny plan wystąpień dostępny jest tutaj.
  • Collision app: Dedykowana aplikacja (launch w czerwcu).
  • Networking: Nawiązanie przydatnych kontaktów biznesowych!

Mimo że Collision przeniesie się w tym roku online, nadal chcemy by dowiadywali się Państwo o kanadyjskich kompetencjach w nowych technologiach. Kanada jest z pewnością miejscem, gdzie można nawiązać współpracę z innowatorami w wielu obszarach: fintech, enterprise tech, manufacturing tech, AI. Wystawiąjące się w tym roku na Collision kanadyjskie startupy można przeglądać tutaj filtrując przez Kanada.

Jeżeli Państwa organizacja pragnie zainwestować w konkretne innowacje lub technologie, ja wraz z resztą zespołu kanadyjskiego Canadian Trade Commissioner Service (TCS), z przyjemnością pomożemy nawiązać wirtualne kontakty Business-to-Business (B2B) z innowacyjnymi przedsiebiorstwami kanadyjskimi spełniającymi Państwa kryteria.

Aby wziąć udział w Collision From Home, zapraszam do zgłaszania się do mnie za pomocą maila zwrotnego do 22 maja!

Organizacje zainteresowanie kanadyjskimi technologiami otrzymają bezpłatne bilety na Collision From Home. Aby móc połączyć Państwa z właściwymi przedsiębiorstwami po stronie kanadyjskiej, chciałabym dodatkowo prosić o informację o Państwa potrzebach:

  • Jakie obecne wyzwania wyzwania dla Państwa biznesu chcieliby Państwo rozwiązać z pomocą nowych technologii? W jaki sposób nowe technologie mogą w tym Państwa wspomóc? Może to być poprawa efektywności, lepsze dotarcie do klienta, cyberbezpieczeństwo, poprawa zaangażowania pracowników w czasie home office lub wszelkie inne zmiany, na które przygotowują Państwo obecnie swój biznes.
  • Jakimi rozwiązaniami technologicznymi byliby Państwo zainteresowani pod kątem ewentualnego zakupu z Kanady?
  • Jakimi rozwiązaniami technologicznymi byliby Państwo zainteresowani pod kątem inwestycji w kanadyjskie start-upy?

Katarzyna (Kasia) Piliszek-Kamińska

Trade Commissioner | Doradca Handlowy
Mobile | Tel. kom.: +48 664 116 133
Telephone | Telefon: +48 22 584 3354
Email: Katarzyna.Piliszek-Kaminska@international.gc.ca