Wypowiedź Prezesa PIIT w kampanii „Biznes w e-commerce”

4 kwietnia 2021 roku ruszyła kampania „Biznes w e-commerce”, organizowana przez Mediaplanet wraz z tygodnikiem „Wprost”.

Jej celem jest wskazanie odpowiedniej drogi przedsiębiorcom, którzy obecnie mierzą się z szeregiem wyzwań związanych z usprawnieniem działania firmy. PIIT, na co dzień działająca na rzecz cyfrowej transformacji gospodarki i modernizacji państwa, wsparła projekt informacyjnie, dzieląc się swoją wiedzą w zakresie zmian i możliwości rozwoju sektora ICT.

W wypowiedzi Andrzeja Dulki, opublikowanej w dodatku do „Wprost” oraz na stronie https://www.poradnikbiznesu.info/, dotyczącej trendów na rynku ICT czytamy m.in.:  „Rozwój rynku ICT jest dziś w dużym stopniu odpowiedzialny za kondycję gospodarki oraz dobrostan obywateli, dlatego cyfryzacja będzie dalej postępować. Trendy technologiczne, jakie zaobserwujemy w 2021 roku, w większości są już znane, jednak ich rozwój zacznie przyspieszy. Z pewnością wzrośnie akceptacja dla modelu chmury, co widać po zwiększających się wydatkach na usługi cloud.”

Zachęcamy do zapoznania się z całą wypowiedzią Prezesa PIIT.