Webinarium "Treści i usługi cyfrowe – nowe obowiązki dla przedsiębiorców"

Zapraszamy do udziału w bezpłatnym webinarium "Treści i usługi cyfrowe – nowe obowiązki dla przedsiębiorców", które odbędzie się online 7 czerwca br., w godz. 11.30-13.00

Webinarium jest skierowane do przedsiębiorców, którzy chcą zapoznać się ze zmianami w prawie, jakie wynikają z przepisów implementujących dyrektywy cyfrową, towarową oraz tzw. dyrektywę Omnibus. Celem webinarium jest udzielenie przedsiębiorcom praktycznych wskazówek dotyczących tego, jak przygotować się na wejście w życie nowych przepisów, jak również wskazanie przedsiębiorcom sankcji, jakie będą groziły im w przypadku niedostosowania się do nowych przepisów.

Udział w webinarium jest bezpłatny. Aby wziąć w nim udział należy się zarejestrować pod tym linkiem: zapis. Po transmisji nagranie webinarium wraz z prezentacją będzie dostępne na profilu PARP na YouTube.

Szczegółowy program wydarzenia znajdziecie Państwo tutaj.

Webinarium poprowadzą eksperci Członka PIIT – Kancelarii Leśniewski Borkiewicz & Partners: radca prawny Marta Czeladzka oraz adwokat Grzegorz Leśniewski.

Webinarium jest realizowane przez ośrodek Enterprise Europe Network, który działa przy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. Projekt Enterprise Europe Network jest współfinansowany przez Komisję Europejską ze środków pochodzących z Programu na rzecz Jednolitego Rynku oraz ze środków budżetu państwa w ramach dotacji celowej Ministerstwa Rozwoju i Technologii.

Zapraszamy !