Webinarium BizTech: Klasyfikacja danych usprawnieniem procesów w organizacji

Zapraszamy do udziału w bezpłatnym webinarium pt. „Wprowadzenie do tematyki systemów klasyfikacji danych”, które odbędzie się 19 maja 2022 r. w godz. 10:00-11:15 w formule online.

Zagadnienie klasyfikacji danych należy do szerokiej dziedziny określanej mianem eksploracji danych - czyli automatycznego odkrywania wcześniej nieznanych reguł i zależności w zbiorze danych. Wygenerowane informacje mogą być wykorzystywane w różnorodny sposób, np. do przewidywania zachowań badanych struktur, tworzenia ekstraktów ze zbiorów danych, podsumowań lub raportów.

Klasyfikacja danych jest narzędziem szczególnie użytecznym - znajduje ona  zastosowania w różnych dziedzinach, np. w handlu (przy odkrywania preferencji klientów), medycynie (w diagnozowaniu chorób), zastosowaniach militarnych czy administracyjnych (klasyfikacja obrazów, rozpoznawanie twarzy).

Spotkanie dedykowane jest dla osób odpowiedzialnych za zarządzanie zasobami wiedzy w organizacji i bezpieczeństwo informacji oraz dla managerów różnego szczebla.

Jeżeli chcesz samodzielnie:

  • organizować dane w kategorie, ułatwiające wyszukiwanie, sortowanie i przechowywanie danych,
  • usprawnić procesy zarządzania ryzykiem i zasobami wiedzy w organizacji,
  • identyfikować, oznaczać i lepiej chronić cenne informacje,

weź udział w webinarium.

Zainteresowane osoby zapraszamy do REJESTRACJI