Warsztaty SRTCB: Dobre praktyki współpracy edukacji z biznesem

Zapraszamy na kolejne dwa warsztaty z cyklu Dobre Praktyki Współpracy Edukacji z Biznesem ICT, które odbędą się 14 grudnia w godz. 15:00 – 16:00 oraz 19 grudnia 2022 r.
w godz. 14:30 – 15:30
w formule hybrydowej.

Warsztaty realizowane są w ramach projektu Utworzenie i funkcjonowanie Sektorowej Rady ds. Kompetencji Telekomunikacja i Cyberbezpieczeństwo, realizowanego przez Polskie Towarzystwo Informatyczne oraz Polską Izbę Informatyki i Telekomunikacji

Celem warsztatu pt. Dobre praktyki współpracy - przykład ze strony biznesu będzie wskazanie możliwych płaszczyzn współpracy między edukacją i biznesem TCB. Porozmawiamy o korzyściach i możliwościach oraz o barierach w takiej współpracy. Warsztat będzie miał formułę otwartą i rozpocznie się prezentacjami dobrych praktyk, a następnie przejdziemy do części dyskusyjnej, podczas której poprosimy uczestników o wskazanie jeszcze innych możliwych płaszczyzn współpracy lub barier z którymi się spotykają przy realizacji takiej współpracy.

Do udziału w warsztatach serdecznie zapraszamy przedstawicieli Członków Sektorowej Rady TCB i innych ekspertów branży, przede wszystkim zajmujących się polityką kadrową (HR) w firmach, którzy podczas prac warsztatowych będą aktywnie uczestniczyć w określaniu specjalistycznych potrzeb kompetencyjnych branży TCB, a także wszystkich tych, którzy chcieliby włączyć się w opracowanie ekosystemu kompetencyjnego dla tego sektora.

Jeżeli są Państwo zainteresowani udziałem w warsztacie, prosimy o zgłoszenia poprzez krótki formularz rejestracyjny, który znajdziecie Państwo <TUTAJ>

Wydarzenie zorganizowane odbędzie się w formule hybrydowej.

Informacje o lokalizacji warsztatu oraz link do warsztatu otrzymają Państwo po rejestracji.

W przypadku pytań prosimy o kontakt z Maciejem Wnukiem maciej.wnuk@piit.org.pl

Link do Systemu Rad Sektorowych

Media społecznościowe

Polskiej Izby Informatyki i Telekomunikacji: FacebookLinkedIn

Polskiego Towarzystwa Informatycznego: FacebookLinkedIn

Sektorowe Rady ds. Kompetencji Informatyka oraz Telekomunikacja i Cyberbezpieczeństwo: Facebook