Spotkanie informacyjne - Otwarte Innowacje, 1.XII, godz. 13.00

PFR Ventures zaprasza na spotkanie informacyjne, podczas którego zostanie ogłoszone rozpoczęcie naboru nr 1 na fundusze VC oraz zostaną zaprezentowane główne założenia programu Otwarte Innowacje.

Spotkanie odbędzie się 1 grudnia br. o godz. 13:00 w Warszawie w Sali Kinowej Centrum Bankowo-Finansowego "Nowy Świat" S.A. przy ul. Nowy Świat 6/12 (poziom -1).

Prosimy o rejestrację na wydarzenie do 30 listopada br. (liczba miejsc ograniczona) poprzez stronę: https://pfrotwarteinnowacjefiznabor1.evenea.pl/

Przed spotkaniem zachęcamy do zapoznania się z finalną wersją dokumentacji naboru, która została opublikowana na stronie PFR Ventures (https://www.pfrventures.pl/pl/fundusze/3/pfr-otwarte-innowacje-fiz/).

W przypadku pojawienia się pytań, prosimy o zapoznanie się z sekcją FAQ dotyczącą programu PFR Otwarte Innowacje, które dostępna jest pod linkiem: https://www.pfrventures.pl/pl/faq/6/pfr-otwarte-innowacje-fiz/ Jeżeli wśród FAQ nie znaleźli Państwo odpowiedzi na swoje pytania, prosimy o ich przesłanie na adres:tomasz.sobkowicz@pfrventures.pl. Odpowiedzi będą umieszczane jako kolejne punkty w sekcji FAQ.