Seminarium "Jak poprawić transparentność zamówień w Polsce?"

Zapraszamy  na seminarium Jak poprawić transparentność zamówień w Polsce?, które odbędzie się w piątek 22 lutego, w godzinach 11.00 – 14.30 w Fundacji im. Stefana Batorego (ul. Sapieżyńska 10a w Warszawie).

Zapraszamy do dyskusji o transparentności w zamówieniach publicznych. Czy standardy przejrzystości odpowiadają oczekiwaniom uczestników rynku zamówień publicznych w Polsce? Czy pozwalają obywatelom na skuteczną kontrolę? Jakie zmiany w tej kwestii zapowiada ogłoszony 24 stycznia br. projekt nowego prawa zamówień publicznych?

Porozmawiamy o tym w gronie decydentów, zamawiających, wykonawców i zagranicznych ekspertów. Swój udział potwierdzili: Mariusz Haładyj (Prokuratoria Generalna), Grzegorz Makowski (forumIdei Fundacji Batorego), Hubert Nowak (Urząd Zamówień Publicznych), Karolis Granickas (Open Contracting Partnership) i Eliza Niewiadomska (Europejski Bank Odbudowy i Rozwoju).

Program spotkania i opisy warsztatów

Formularz rejestracyjny

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o wcześniejszą rejestrację i wybór jednego z warsztatów. Zachęcamy także do przekazania zaproszenia potencjalnie zainteresowanym osobom.

Rejestracja trwa do 20 lutego 2019 r. Spotkanie odbywa się w ramach pilotażu Paktu Uczciwości w Polsce. Więcej na http://paktuczciwosci.pl/