SAVE THE DATE - "Mapa drogowa rozwoju sztucznej inteligencji w Polsce” Konferencja i warsztaty

Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii organizuje we współpracy z Ministerstwem Cyfryzacji oraz Ministerstwem Nauki i Szkolnictwa Wyższego konferencję połączoną z warsztatami dla przedstawicieli świata nauki, dojrzałych firm i korporacji oraz startupów tworzących polski ekosystem sztucznej inteligencji.

Celem konferencji jest integracja środowiska AI, podsumowanie dotychczasowych prac nad przygotowaniem strategii AI oraz praca nad mapą drogową dalszych działań. Dyskusja w trakcie konferencji będzie kontrybuować również do prac nad Krajowymi Inteligentnymi Specjalizacjami oraz nowymi instrumentami wsparcia ekosystemu AI na lata 2020+.

Konferencja odbędzie się w dniach 22-23 stycznia 2019 r. w Warszawie w siedzibie Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii.

Pierwszego dnia prelegentami wydarzenia będą m.in. zagraniczni goście, którzy przekażą doświadczenia innych krajów nad opracowaniem strategii AI. Drugiego dnia odbędą się warsztaty tematyczne moderowane przez przedstawicieli nauki, korporacji i startupów.

Szczegółowy plan Konferencji zostanie Państwu przekazany wkrótce, natomiast już teraz warto zarezerwować w swoim kalendarzu ten termin. Konferencja ma charakter zamknięty, uczestnictwo jest możliwe po otrzymaniu zaproszenia od organizatora i potwierdzeniu rejestracji.

Załączniki