Przemysł 4.0 / Zaproszenie na konferencję

 

13.06.2019

10:00-16:00

Sen
ul. Wioslarska 6, IV p.
00-411 Warszawa
Jak dojechać?

Fala innowacji technologicznych, której jesteśmy świadkami, stawia sektor przemysłu przed nowymi wyzwaniami.

Sektor przemysłowy od zawsze stosował technologie, które pozwalały na optymalizację procesów wytwórczych i logistycznych. Jednak technologie te były wprowadzane stosunkowo wolno, gdyż w zastosowaniach przemysłowych procesy wytwórcze i logistyczne charakteryzują się z jednej strony dużymi wolumenami, zaś z drugiej wysokimi kosztami wytworzenia i amortyzacji parku maszynowego oraz wysokimi kosztami przestojów i awarii.

Teraz jednak przemysł stoi przed wyzwaniami związanymi z ciągłym skracaniem cyklu życia produktów, potrzebą wprowadzenia bardziej elastycznych cykli wytwórczych reagujących na wahania popytu oraz ogólną tendencją do przekształcania produktów w usługi.

Prawie każdego dnia widzimy kreowanie nowych modeli biznesowych, nowych zastosowań znanych technologii, nieoczekiwanych połączeń pomiędzy przemysłem a klientami. Firmy z sektora przemysłowego podejmują w odpowiedzi szereg działań w celu dokonania zmiany w modelu funkcjonowania sektora, które są często określane jako Przemysł 4.0.

Dlaczego warto uczestniczyć?

Podczas konferencji przedstawimy, m.in.:

  • w jaki sposób firmy inwestują w rozwiązania   z obszaru Przemysłu 4.0.
  • główne wyzwania stojące przed firmami,   które chcą przekształcić się w prawdziwie cyfrowe przedsiębiorstwa.
  • bariery utrudniające inwestowanie w nowe   technologie.
  • istotne zagadnienia prawno-technologiczne   związane z koncepcją Przemysłu 4.0.
  • jak konkurować w realiach globalnej   gospodarki – przykłady zrealizowanych z sukcesem przedsięwzięć.

Do kogo skierowane jest wydarzenie?

Do udziału w konferencji zapraszamy przedstawicieli firm przemysłowych, które mierzą się z wyzwaniami transformacji w ramach Przemysłu 4.0.

Udział w konferencji jest bezpłatny.

Liczba miejsc jest ograniczona i zarezerwowana wyłącznie dla przedstawicieli firm przemysłowych. Prosimy o zgłaszanie maksymalnie 2 osób z jednej firmy. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Potwierdź swoją obecność >>>

RSVP do dnia 7 czerwca br.

Informujemy, że podczas konferencji będą wykonywane zdjęcia i nagrania audiowizualne.

Wchodząc do pomieszczenia, w którym odbędzie się wydarzenie, wyrażają Państwo zgodę na rejestrację ewentualnego wywiadu, fotografowanie, nagrywanie audio i wideo, oraz wydanie, publikację, wystawienie lub reprodukcję tak utrwalonych materiałów do wykorzystania w webinariach, w celach promocyjnych, poprzez zamieszczanie ich na stronach internetowych i mediach społecznościowych przez kancelarię Bird & Bird Szepietowski i wspólnicy sp.k. z siedzibą w Warszawie, ul Ks. I. Skorupki 5.

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości lub chęci wycofania zgody na filmowanie lub fotografowanie, prosimy o kontakt.

W przypadku pytań prosimy o kontakt +48 22 583 79 00 lub kancelaria@twobirds.com