Podziękowanie za udział w debacie "Cloud Computing & Digital Transformation' 25 września

Za uczestnictwo w debacie „Cloud Computing & Digital Transformation”, która odbyła się 25 września w hotelu Bristol w Warszawie.

Po raz kolejny spotkaliśmy się w klubowym gronie oraz zaproszonych gości, aby debatować na tematy istotne dla rozwoju technologii chmury w polskich przedsiębiorstwach. Tym razem celem dyskusji była ekspercka dyskusja o innowacjach technologicznych i implementacji chmury oraz analiza perspektyw dla rozwoju firm w obliczu nieustannej transformacji przez digitalizację. Bardzo nas cieszy, że dyskusja dostarczyła Państwu dużo inspiracji, a spotkanie spotkało się z Państwa zainteresowaniem. Mam nadzieję, że niezwykle trafne spostrzeżenia prelegentów stały się podwaliną niezwykle interesujących rozmów podczas części networkingowej. Jak zawsze dołożyliśmy wszelkich starań, by spotkanie przebiegło w bardzo miłej atmosferze.

Relację i zdjęcia ze Spotkania znajdą Państwo tu: http://www.executive-club.com.pl/wrzesien-pod-znakiem-chmury-i-technologicznych-innowacji/

Przypominamy, że już w kolejnym miesiącu, 25 października, również w hotelu Bristol widzimy się podczas debaty „Finanse 3.0. Wyzwania w dobie ery fintech”