PIIT: Zaproszenie do udziału w SCSE 2021_Bilateral Gov x Biz Webinar

Informujemy o możliwości rejestracji na dwustronne spotkania online w formie webinarów dla przedstawicieli miast i biznesu - Bilateral Gov x Biz Webinar.

Spotkania odbędą się podczas SCSE 2021 w wersji online w  dniach 23-25 marca br. Będą to 1-2 godzinne spotkania, w których z jednej strony będzie uczestniczyć przedstawiciel miasta z Polski + zaproszone firmy z Polski, a z drugiej strony przedstawiciel miasta z Tajwanu (Taipei, Taoyuan, Kaohsiung) + zaproszone firmy tajwańskie. Tematyka tych spotkań będzie m.in. dotyczyć inteligentnego zarządzania miastami oraz zrównoważonego rozwoju miast. Firmy z Polski, które nie będą mogły osobiście odwiedzić z Tajwanu z powodu COVID-19, mogą dołączyć do tych webinarów.

Do tej pory wśród zagranicznych miast zarejestrowały się na te spotkania przedstawiciele miast i firmy z Francji, Wielkiej Brytanii, Niemiec, USA, Malezji i Wietnamu. Mamy nadzieje, że polskie delegacje również wezmą udział w tej formie spotkań.

Rejestrację na Bilateral Gov x Biz Webinar można dokonać na swoim koncie rejestracji online do 31 stycznia 2021.

Przy okazji informujemy również, że termin rejestracji na całą konferencję SCSE 2021 został przesunięty na 22 lutego 2021. 

Więcej informacji:
Natalia Sajko-Kubeš
Economic Division
Taipei Representative Office in Poland
Tel: 022-213-00-72
E-mail: nsajko@mofa.gov.tw

Załączniki